Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 23. napja nem dohányzom....

23. napja nem dohányzom. Ilyenkor kezd az ember nagyon ideges lenni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább ilyenkor már annyira nem kellene?

Nekem most 2 napja hogy nem tudok senkivel beszélni. Mondjuk anyám azt mondta nagyképű lettem. Párom meg hogy teljesen hülye vagyok, szóval nem elég hogy mind a 2-en az orrom alá füstölnek, de még én vagyok a sz@r is amiért le akarok szokni. Elmondtam az elején mindenkinek hogy mire számítsanak,hogy mik az elvonási tünetek. Tudom hogy ezt nekem kell letennem, de nagy kérés lenne, hogy ne cseszrgessenek közben?



2018. aug. 11. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapig kell kibírni. Utána már nem szenvedsz tőle. Annyira. Persze úgy nehéz, ha nem támogatnak a leszokásban..
2018. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az még odébb van, hát akkor eddig a 3 hét volt a cél. Most a 3 hónap...csak így tényleg nem könnyű!
2018. aug. 11. 13:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel nemsokára jobb lesz.
2018. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 3 napig (igen, napig, nem hónapig) szenvedtem, utána rájöttem, hogy csak a rágyújtásért produkálom magam, hátha meg tudom magamat győzni, hogy lám', nem megy, de aztán nem hagytam magamat átverni.
2018. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok rágyújtani!!! Nem kívánom
2018. aug. 11. 13:52
 6/17 A kérdező kommentje:
3.napon még biztos rá akartam, de most nem akarok csak ha eszek vagy valami hasonló
2018. aug. 11. 13:53
 7/17 anonim válasza:
100%
Én ma este lesz egy hete, hogy nem gyújtottam rá ugyanis iszonyatosan beszúrt a derekam utána a tüdőm fájt szóval mondtam, hogy jó 23 vagyok nem kell ez és azóta semmi azt hittem nagyon nehéz lesz de ha nagyon rám tör a vágy, hogy rágyújtsak csak bedobok egy rágót napi 1 max 2 hozzáteszem majd 9 évet cigiztem utóbbi 3 évben töltöttem és kb napi 1 másfél doboz ment el most is küzdök még némi tüdőfájdalommal de szerintem ez csak a tisztulás! Motiválni engem csak az motivált, hogy a családban meg a baráti körben büszkék rá, hogy milyen jól haladok vele érdemes lenne neked is keresni 1-2 ilyen embert valószínűleg motiválni fognak de egyébként az első 1 hónapban jellemző az olykor agresszív viselkedés idővel sokkal könnyebb lesz az egész!
2018. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül neked is
2018. aug. 11. 15:11
 9/17 A kérdező kommentje:
Kemény volt a tegnapi nap. 3 hét alatt még ennyire nehéz nem volt mint tegnap. De fel ültem a bicajra (még jó hogy bírja a 100kg-omat) és leveleztem 12km-ert.nem hosszú táv, de itt ahol élek olyan dombok vannak, hogy a póló még mindig szárad! De ígyis csak estére lettem jobban. De azért sem gyújtottam rá
2018. aug. 12. 07:04
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem leveleztem hanem letekertem. Túl okos akár lenni ez a telefon
2018. aug. 12. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!