Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek jó helyre dugtam el?

Szerintetek jó helyre dugtam el?

Figyelt kérdés
Van egy doboz cigim és eltettem a telefonom dobozába és utána feltettem a szekrény tetejére a szobámba,szerintetek senki nem fogja megtalálni, vagy ha tudtok jobb helyet írátok le.előre is köszi a választ:)

2018. aug. 14. 12:13
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
A széked melletti kis katlanban jobb helye lenne.
2018. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
honnan kellene tudnunk, hogy milyen lehetőségek vannak a szobádban? ha anyádék elől dugdosod, igen valószínű jó helyen van, nem fogja senki az üres telefonos dobozodat nézegetni, hogy vajon van e benne cigi...
2018. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat marad a helyén:)))
2018. aug. 14. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én nagy dohányos vagyok...tudod hol lenne a legjobb helyen eldugva? A kukában! Egy jó tanács...Ne dohányozz nagyon nehéz róla leszokni!Ja és simán megérzik rajtad, főleg ha ők nem cigiznek, de ha cigiznek akkor is...én simán érzem, ha dohányos megy el mellettem és nem rég cigizett/pedig 13 éve dohányzom/...a haján, ruháján...gondolod te rajtad nem érződik? elárulom de igen csak nem mondják...én bánom, hogy annak idején a szüleim ennyire nem figyeltek rám, pedig nyilván való volt, hogy mi van/kiosonás, bejövetelkor egyből kézmosás, rágozás, fogmosás, titkolózás, anyámtól cigi csórás amit nyilván észre vett stb/biztos tudták, de nem szóltak rám...sőt 16 éves volt a nővérem mikor neki meg tudták ő vele elbeszélgettek és jól leszidták...én ugyan ennyi idősen simán cigizhettem anyámmal a teraszon...volt, hogy én adtam neki cigit...Vagy keress más alternatívát /pl vizipipa/ mert ritka csúnya, ha egy gyerek cigizik vagy elektromos cigizik, csak pislogtam a múltkor is a buszra várva, mint hal a szatyorban, hogy a nagy füst alól egy babaarcú kisfiú tünt ki és játszotta a nagy gengsztert/mi legalább bujdostunk, hogy le ne bukjunk/
2018. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én egy héten 1 max 2 szálat szívok el úgy hogy nem annyira intenzíven utána meg parfüm baromi alapos fogmosás citromlé + rágó.
2018. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Hú,de menő vagy hülyegyerek..dugdosod a cigit..Le kellene nyelned így egyben.
2018. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
81%

Ha eddig nem tartottad a telefonod dobozát a szekrény tetején, akkor az gyanús lehet. Én ha marad cigim, akkor régi társasjáték dobozába rejtem, ami évek óta érintetlenül áll a polcon, senki nem gyanakszik rá. De ilyen egy évben jó, ha kétszer előfordul, mert amúgy nem dohányzok. Kiosonni, majd mint az őrült kezet és fogat mosni, emellett parázni attól, hogy megérzik rajtad és folyamatosan attól tartani, hogy az ősök megtalálhatják az eldugott cigit... Még a gondolat is nevetséges, ha már az anyagiak és az egészségkárosító hatása nem tart vissza, legalább ennek kellene, ebben a korban a suli miatt pont nincs szükség még egy dologra, amin folyamatosan stresszelhetsz. Ha meg annyira faxagyerek vagy, állj oda a szüleid elé, hogy te bizony dohányzol. Csak ne lepődj meg az ő részükről teljesen jogos veszekedésen és zsebpénzcsökkentésen, csak hogy két lehetséges következményt említsek.


Inkább vegyél 1-2 sört, az legalább finom és egészséges és ettől is „nagynak“ érezheted magad. Vagy vegyél ecigit nikotinmentes liquiddel, ha annyira szívni akarsz valamit (finom, nem szoksz rá, nem kell tartani attól, hogy megérzik rajtad és 95%-al kevésbé káros, mint a rendes cigi).

2018. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Fogd a cigis dobozt, és cellux-al ragaszt fel pl.A szekrényed hátuljára.

Senki nem fogja észrevenni. :)

2018. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!