Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert nem kapok levegot?

Miert nem kapok levegot?

Figyelt kérdés
Kb 1 eve dohanyzom es mar nagyon kezd elegem lenni az egeszbol, es prohalok leszokni rola. A panaszom az h a mult hetrn fajt a "tudom" vagy valami ott amikor levegot vettem. Ugy voltam vrle hogy a cigi miatt, mivel tavasszal mar tobbszor volt ilyen es mindug azt mondtak hogy elmulik es el is mult, de a fajdalom elmult kb 3-4 napja. Azota nem is gyujtottam ra de a nehezlegzes megmaradt es nagyon rossz ejszaka alig kapok levegot(a szivem kornyeken szuro erzest erzek). Orvoshoz a jovohetrn tudok menni leghamarabb. Nsm tudjatok mi lehet a bajom, eyetleg volt r mar valakivel hasonlo?
2018. aug. 14. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es a cigirol annyit h atlagba olyan napi 5szal volt max, az utobbi egy honapba meg max 1-2 de volt hogy napokig nem es mostmar nem is lesz...
2018. aug. 14. 21:22
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a cigi okozta. Keveset is szívtál, és még csak egy éve. Persze lehet, hogy különösen érzékeny vagy, de általában több év vagy évtized kőkemény dohányzás után szoktak csak ilyesmi tünetek lenni.

Lehet, hogy van egy kis lerakódás a tüdődben (vírus vagy baci miatt), ami letapadt - az igaz, hogy a cigi ezen nem segít, sőt, rontja az állapotot.

Szedj valami köptetőt egy-két napig, pl. ACC-t vagy borostyánosat, vagy tényleg bármit, az a lényeg, hogy nyákoldó és köptető hatása legyen. Ha van valami letapadt váladék, akkor ezek fel fogják oldani. Ha két nap alatt semmi (tehát nem jön fel váladék, nem kell köpködni), akkor valami más okozhatja a nehézlégzést, menj el dokihoz.

2018. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!