Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 33 nap nemdohányzás után már...

33 nap nemdohányzás után már reggelente miért nincs olyan jó kedvem, hogy nem szívom tovább?

Figyelt kérdés
Az elején olyan jó volt. Sokat is dobott rajtam, hogy kicsit ilyen büszke voltam magamra, hogy ezt én meg tudom tenni, de most vagy 2 napja nem tudom mi történt. Ahogy elértem az egy hónapot mintha csak ennyit szerettem volna kibírni...de nem! Én le akarok szokni. Csak most valamiért kívánom a cigit ami eddig nagyon ritka volt

2018. aug. 22. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:

De miért ezen gondolkozol?

Saját magad idegesíted ezzel ha ott jár az eszed.

2018. aug. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem érdekelt. Nem kívántam. De most vagy 2 napja nagyon. Meg néha-néha, de ennyire nem! De egyébként igazad van. Csak kicsit nehéz nem gondolni arra ami ott van minden nap a munkatársaimnál. Meg az agyam most valahogy nagyon rákattant erre hogy hyújtsak rá. De nem tervezek ennyi idő után ilyen szivességet tenni neki!
2018. aug. 22. 06:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen ez ilyen.

Velem is ez volt amikor eldobtam a cigit. Kb 1 hónapig jó volt minden, nem is kívántam, de aztán egyik napról a másikra jött hirtelen az hogy milyen jó lenne rágyújtani, és ez nálam jó 2 hétig tartott, a legrosszabb akkor volt amikor már 10. napja ezen kattogott az agyam és már idegbeteg lettem szó szerint. Aztán ez az érzés csökkenni kezdett, jó 1 hónapig tartott mire ezt az időszakot átvészeltem.

2018. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi volt a 3. Hónapban? Gondolom akkor sem volt túl jó
2018. aug. 22. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt....tök depressziós lettem egy hónap után...aztán fogtam magam és rágyújtottam...azóta úgyan úgy szívom mint előtte :( ... ha kibírtam volna azt a pár napot...de hát ez van...majd legközelebb sikerülni fog
2018. aug. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
05:42. Nem nyugszol? Még mindig hírdetsz, a bazárban?
2018. aug. 23. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichés függőség. Már csak pszichésen kívánod . Én mindig ezen bukom el. Fizikai fuggosegem nincs,csak hétvégente szívok és mivel egész héten nem szívtam így egy hét után nem esik jól mégis szívom. Mert hiányzik a pótcselekvès , a hétvégi " rurin " része. :( Azért kívánod. Eleinte jó volt, hogy egy szokás elhagyásába kezdesz és örömmel töltött el, küldetés volt de most eluralkodott a hiánya.
2018. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a cigit kívánom. Ez a hétvége dolog azért lehet nálad mert hétköznap gondolom dolgozol/elfoglalod magad. Hétvégén viszont többet pihensz. Ezért unaloműzés miatt lehet ez. Én ilyenkor kerékpározom. Télen nem tudom mit fogok kitalálni
2018. aug. 28. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért. Bár régebben rosaz volt, mert hozzá voltam.szokva, ha jövök megyek séta közben a legjobb a cigi,hogy ne unatkozzak. Szerencsére erről leszoktattam magam és már csak valóban pihenés alatt cigizek amire hétköznap nem nagyon jut időm. De most el vafyok így ez is jobb, mint amikor heti 7 napot cigizte aztán majd tovább lépünk... Hmm, hát nem tudom mit szeretsz. Esetleg járj konditerembe vagy squash-ra ( remélem így hívják azt a fal labdát) , nem tudom férfi vagy-e vagy nő , mehetsz kangoo- ra , aerobic-ra. Új otthon végezhető hobbi, rajzolás, olvasás..
2018. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd valamit kitalálok. 40 napja nem szívom, de olyan mintha vagy 3 hónap telt volna el.sokkal lassabban telt az idő
2018. aug. 29. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!