Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sajnos nagyon sok cigit...

Sajnos nagyon sok cigit szívok/szívtam. Kb. Másfél doboz töltött egy nap. Vettem egy elektromos cigit, ami nikotinos,6mgos. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Így ezzel napi 4-5 szálra tudtam csökkenteni, aminek örültem is mindaddig, míg nem mondták, hogy ha nikotinos az e Cigi, akkor ugyan md1 ha rendes cigit szivok. Ez igaz?

2018. aug. 22. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Pontos adatokat nem tudok, de azt igen, hogy az e-cigi még károsabb, mint az igazi. Én a helyedben (meg a saját helyemben is ezt csináltam) átváltanék a töltött cigiről valami gyengébb (fehér, sárga) cigire, és azt is limitálnám, hogy mondjuk max napi 6-8 szál.
2018. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hűha:/ akkor mostmár nem tudom..eddig örültem, hogy milyen ügyes vagyok :D

Köszi hogy írtál

2018. aug. 22. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el Allen Carr könyvét, nekem és még sok ismerősnek segített.

Elnézést, hogy nem a konkrét válasz.

2018. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rákerestem, úgy néz ki le lehet tölteni telefonra is:)
2018. aug. 22. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

A legjobb megoldás természetesen az, hogy ha semmilyen formában nem dohányzol.

De nem igaz sem az, hogy "mindegy", sem az, hogy az e-cigi károsabb lenne. Mivel viszonylag új dolog, ezért hosszú távú hatástanulmány még nem is készülhetett; amiket pedig eddig kutattak, egymásnak ellentmondó eredmények születtek az e-cigi használatával kapcsolatban. Szóval egyelőre nem lehet biztosat mondani, hogy mennyire káros; viszont az teljesen biztos, hogy a normál ciginél sokkal jobb. Olvass utána ezzel foglalkozó oldalakon, mindkét tábor véleményét és hivatkozásait megnézve, így ki tudod alakítani a saját véleményedet.

2018. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A dohányosok számára mindenképp jobb az ecigi, mint a sima cigi.

Nem a nikotin a probléma a dohányzásban, a nikotinnal gyógyítanak is.

Az ecigi legalább 90%-kal kevésbé káros, mint az analóg cigaretta.

Teljesen egyet értek az előttem szólóval.

2018. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És ki mondta neked, hogy károsabb az e cigi? Valami 50 éves alkoholista? Olyan hülye emberek mondanak véleményt az e cigiről h közben azt se tudják mi az.

Úgy voltam vele mint te csak én 2 dobozzal szívtam és 18mgossal kezdtem.

Szívjad az e cigidet és hamar el fogod hagyni az analógot, nekem egy hétig mentek mellette 4-5 szálak utána nem kellett.

Milyen e cigit vettél?

2018. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!