Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi káros ha az e-cigim kapar?

Mennyi káros ha az e-cigim kapar?

Figyelt kérdés

Vettem egy eGo AIO Box e cigit. 0.6 ohmos a porlasztója, MTL van ráírva és így is találom meg ha rákeresek.


Kaptam hozzá vivo eliquidet, ami most van az dinnyés, 12 mg nikotin, olvastam hogy a nikotin miatt kaparni tud, na meg ehhez magas VG arányú cuccot kéne használjak és azt se tudom milyen az aránya a vivonak.


Mivel használtan vettem, nem tudom milyen állapotú a porlasztó. Ahogy kifújom a füstöt tüdőzés nélkül kicsit mintha kezdene égett szaga lenni? ráadásul már ha beszívom orrba kicsit zavarja az orromat. Letüdőzni kapar, mennyire káros ez a kaparás? Meg tudom nézni valahogy a porlasztó állapotát?


Dohányboltban emberi áron tudok venni porlasztót hozzá? (BF SS316 0.6ohm) Nemrég kaptam és nem akarok várni arra hogy külföldről rendeljek egy másik porlasztót mert épp a cigiről szokok le :(


2018. aug. 23. 23:20
 1/1 anonim válasza:

A vivo egyensúly 50-50-es. Próbáld meg esetleg kisebb nikotin mennyiségű liquiddel.

Ha hasznaltan vetted rögtön cserélj porlasztót valszeg ez lesz a gond maximum akkor ne ha tudod ,hogy friss porival vetted összerakva.

Dohanyboltba tudsz venni Aio-hoz porlasztót, az ára változó 1000ft környékén van.De nem minden dohanyboltba találsz de van.

Egyébként igen külföldről sokkal olcsóbb.

Liquidet is megéri keverni magadnak sokkal olcsóbban kijössz. :)

2018. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!