Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigre átállás normál cigiről...

E-cigre átállás normál cigiről? Buktatók? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat írjatok mennyi idő alatt és hogy álltatok át az e-cigire? Csak azt szívjátok vagy normál cigit is?

Most próbálok átállni, 15 év napi egy doboz cigi után, két napig egyáltalán nem szívtam sima cigit, a likvidből meg kb. 10 milit elszívtam 3 nap alatt. Most rágyújtottam egy sima cigire kíváncsiságból de nem esett jól. Nektek hogy ment? Milyen tapaaztalataitok vannak?



2018. aug. 26. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
6 mg- os likvidet szívok
2018. aug. 26. 23:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem állok át,mert a környezetemben sok mindenki átállt mikor felkapott le,de végül a rendes ciginél kötöttek ki ismét.
2018. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sokat cigiztem 1-2 doboz ha kimentünk inni akkor több is, egyszer mar nagyon meguntam, hogy sikertelenül probálkozom ezért reggel vettem e cigit liqidet mindent és azonnal át is szoktam, jobb is volt mint a rendes én 11 es nikotinmennyiségűt szivok, most igy fél év után is kell legalabb a 9 es, van aki 18 ast is sziv. 10 ml nekem 3-4 napig elég. Rágyújtottam már egy párszor ha nem volt liquidem de annyira rossz volt h sosem tudnek visszaszokni a rendes cigire. 6 mg os szerintem nagyon gyenge egy olyannak aki most kezdi sokkal nagyobb nikotinmennyiség kellene az elején később lehet csökkenteni. Ja és en dohány aromával kezdtem az még inkább segitett.
2018. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én cigiboltban vettem az e-cigit is meg hozzá likvidet ês ezt a 6 mg-osat ajánlotta nekem a csaj, mentolos winstont szívtam előtte.. Fogalmam sem volt milyet vegyek .. :) de most berendeltem ebbol a 6osbol vagy 6 dbot online. Remélem jó lesz..
2018. aug. 27. 00:24
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jól csináltad. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki visszaszokott rendes cigire. Az e-cigivel az a baj, hogy teljesen más érzetet ad. Aki szereti a dohány illatát, vagy élvezi, hogy cigit teker, az sosem fog e-cigire szokni, ráadásul baromi fura meg hülyén néz ki, hogy kimész bagózni a munkatársaiddal vagy barátaiddal, ők rendes cigit szívnak te meg nem.
2018. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!