Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A benson van olyan jó cigi...

A benson van olyan jó cigi mint a camel?

Figyelt kérdés

Én “láncdohányos” vagyok vagyis néha majdnem... És Camelt szívok már csak egy jó ideje mikor kedvem adja akkor néha veszek marbolot west és Andromedát Xd! Am viccet félre téva néha veszek Piros Austint is ha kevesebbet akarok cigire kőlteni. Vagy nem épp a Camel-hez van kedvem akkor Austin. És sok bárátom azt ajálnlja , hogy vegyek egyszer Bensont mert az a legjobb. Nos én a camel-t azért szeretem

mert van egy bizonyos jó “édeskésebb” ize ha a benson is ilyen akkor lehet veszek ma egy dobozzal ‘ s ki próbálom 1 nap 1 vagy nagy ritkán 2 doboz cigi is el megy nekem

xd

18/F



2018. aug. 31. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve nagy ritkán Pannóniát is szoktam

venni azt hiszem szürkét az is olyasmi jó mint az austin talán még jobb is.

2018. aug. 31. 15:33
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is , pont Pannoniát veszek gyakrabban , és Austint ritkábban.
2018. aug. 31. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott először is te vagy hülyét akarsz játszani vagy az is vagy, ha az utóbbi akkor , a gyakori kérdések oldalán ne kérdezgess. Viszont ha az első akkor ha akarsz normális választ kapni . Ne játszd meg a hülyét. Nos én a kérdésre nem tudok válaszolni biztos fogsz erre is kapni választ. Téged biztos a Benson érdekel, leginkább ezért nem fogok ajánlani semmit. Mivel Bensont még nem

szivtam de szerintem a világoskék szofi is van olyan jó mint a camel nekem ez esett le de ez az én véleményem. Illetve az , hogy jött ide , hogy 1-2 doboz cigi 1 nap ! Ha meg akarod élni a 70-80 éves kort azt a dohány mennyiséget vedd visza 10 max 18 szál cigire ! De persze legjobb az lenne ha le szoknál. Persze nem azzal akarok most neked jönni... Illetve , hogy a halálba jött ide most az Austin és a Pannonia ! Ha már cigiről beszélünk. És nagyon ólcson akkor minimum a hungária de abbol is csak kéket vegyél! De akkor inkább Winston ami már jó az a 80 ft nem osszt, nem szoroz :D

2018. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!