Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek is egyre kevesebbe...

Szerintetek is egyre kevesebben dohányoznak?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy egyre kevesebb ember cigizik, pl. az utcán. A környezetemben sajnos még sokan dohányoznak, de sokan próbálják letenni. Ti hogy látjátok a saját környezetetekben? Megyét is írjatok, én Pest megye.

2018. szept. 1. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az utóbbi időben kezdenek rájönni a dohányosok, hogy taplóság az utcán dohányozni. Legtöbb ember nem kíváncsi a füstjükre, és zavarja őket..:D Mióta vannak a szigorítások, azóta sok dohányos "kulturáltabban", otthon, vagy erre kijelölt helyen dohányzik. (szerencsére)
2018. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy felemelték a cigi árát, hogy sokan leszoktak róla, barátnőm is azért hagyta abba.
2018. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én ismeretségi körömben nincs túl sok dohányos, de egyikük sem szokott le az utóbbi években. Olyan viszont van, aki nemrég szokott rá.

Én már többször is letettem a cigit rövidebb-hosszabb időszakokra, csak mindig visszaszoktam, de most ismét tervezek egy próbálkozást a közeljövőben.

Az utcán meg nem nagyon szoktam figyelni, csak az tűnik fel, amikor tiltott helyen (vasútállomás, aluljáró stb.) cigiznek a bunkók.

2018. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3.:


Én 40+

Ő 30+

(Válás miatti stresszes időszak miatt szokott rá.)

2018. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sokan kevesebbet, de a nemdohányzók is csökkennek.
2018. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!