Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudom legyűrni a szédülés...

Hogy tudom legyűrni a szédülést a cigitől?

Figyelt kérdés
Eddig ritkán szívtam de most ráakarok szokni. Igen van saját döntésem lehet mondani hgy hülye vagyok stb de elmúltam 20 éves van saját fizetésem, és van egy döntésem. Mivel nem vagyok rászokva ezért szédülök amikorelszívok egy szálat. Van valami gyógyszer ami kiiktatja ezt a védekező mechanikát és nyugottan szívhatom rosszullét nélkül ameddig megszokom?

2018. szept. 5. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, csak a hülyeség helyett lehet olyat is választani, ami nem hülyeség. Nem tudod legyűrni, mivel a cigaretta parázslásakor a tökéletlen égés mellett szénmonoxid keletkezik, ami erősebben kötődik az oxigénszállító vörösvértestek hemoglobinjához, mint a széndioxid vagy maga az oxigén, ezért a szervezetben oxigénhiányos állapot alakul ki. Így az oxigénszállító kapacitás akár 20%-kal is csökkenhet 1 szál cigaretta elszívását követően.
2018. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2018. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb esetben elmúlik egy idő után ha a szervezeted hozzászokik
2018. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az a lényeg xD
2018. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!