Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 50 napja nem dohányzom. Egy...

50 napja nem dohányzom. Egy hete olyan álmos vagyok. Szinte egész nap aludnák. Valaki volt így leszokás alatt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
aludnék, aludNÉK aludNÉK ALUDNÉK NÉK NÉK
2018. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy attól van.

Bár lehet kicsit lelassult az anyagcsere amit a dohányzás felpörgetett, vagy nem tudom.

Ez biztosan csak átmeneti állapot.

2018. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Köze nincs hozzá. Én úgy szoktam le, hogy letettem a cigit. A leszokásban ( letevésben) nem voltak semmilyen fázisok. kb 90 nap az, amikor azt mondhatod, hogy leszoktál.
2018. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a magneB6-tól aludnék egész nap?
2018. szept. 8. 10:25
 5/16 anonim ***** válasza:
A leszokást akkor nevezheted hivatalosan annak, ha már 1 éve nem gyújtottál rá. Bár nem értem minek írtad ki kétszer is hogy 50 napja nem gyújtottál rá. xDD
2018. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2 külön kérdés. És egyikben sem írtam egy szóval sem, hogy leszoktam!
2018. szept. 8. 11:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs picit rosszul tagoltam a választ. A leszokásos rész a hármas válaszolónak szólt volna.
2018. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
gondolom sokáig szívtad, de megeshet még, meg időtől is függ, járj le futni vagy valami.
2018. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze, természetes, sokunknál volt ez így a leszokást követő első pár hónapban. Minden egyes szálnak megvan a maga vérnyomásnövelő, stimuláló hatása, most a szervezetedet megfosztottad ettől a rutintól, épp' eléggé le van terhelve emiatt. De a legnehezebb részén már túl vagy, ez már csak ilyen átmeneti szakasz, szóval csak így tovább!


(11 évig dohányoztam, 3,5 éve tiszta vagyok. Igazából sosem éreztem azt, hogy leszoktam volna, egyszerűen csak nem gyújtottam rá már egy jó ideje. :D )

2018. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, hogy nem gyújtottam rá már 60 napja :)
2018. szept. 18. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!