Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 50 napja nem dohányzom, mit...

50 napja nem dohányzom, mit vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamit, de csak valami kis dologra gondoltam 5000ft értékben. Mit ajánlanátok? 28F

2018. szept. 8. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy étterembe és egyél valami finomat.


Amúgy gratulálok az 50 naphoz.


(exbagós)

2018. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Mindenképpen olyan dologra költsd ami inkább élmény mint egy tárgy. Az sokkal motiválóbb. Pl menj el moziba (ha nem szoktál). Vagy azt ajánlom én is mint az első.


Én sajnos még nem tudtam leszokni, de nagyon örülök hogy látom, hogy van rá esélyem. Büszke vagyok rád, csak így tovább!

2018. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van esélye! Nem könnyű, ha a lemondást látod meg csak benne! Ha egyszer megpróbálod letennni úgy próbáld meg, hogy ne arra gondolj, hogy soha többé nem gyújtassz rá hanem hogy csak ma nem cigizel vagy csak a héten vagy csak ebben a hónapban. Aztán ha letelik egy hét akkor csak még egy hétig nem cigizel.ezek a kisebb célok jobban elérhetőek
2018. szept. 8. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, így ismeretlenül is büszke vagyok rád, nagyon örülök neked! :)


Az élmény>tárgyi dolgok gondolkodásmód valóban követendő, ha szeretsz kirándulni, esetleg elmehetnél egy egynapos túróra belföldön, vonat+esetleg biciklijegy kijön 5000 forintból. Ez jó alkalom a gondolkodásra, befelé fordulásra, a környezet értékelésére, a mai rohanó világban sokszor elfelejtjük élvezni a jelent, a körülöttünk lévő világot. :)

2018. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*túrára :D
2018. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én valami finomságot vennék. Most, hogy már 50 napja nem dohányzol, még finomabbnak fogod érezni! :)

Gratulálok én is, csak így tovább! Mindig olyan jó arról olvasni, hogy vannak, akik leteszik a cigit!

2018. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is elég fura így olvasni, hogy már 50 nap... Az elején 2 hét tűnt kB. 50 napnak! Az a baj, hogy a mai napig sokszor megkívánom a cigit, de nem úgy mint az elején! Remélem ez már csak jobb lesz!
2018. szept. 8. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy karórát vennék. Egy igazán komoly órát. Mert erre gyakran néz az ember, így gyakran emlékeztet majd, hogy jó úton haladsz. Lehet szimbolikus jelentése is, minden egyes másodperccet megszámol, amit dohányzás nélkül töltesz!
2018. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet! Köszi!
2018. szept. 10. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
egy doboz cigivel ünnepeld meg, nem amúgy ne:'D, csak ne piát, mert akkor meg rászoksz arra ><
2018. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!