Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigivel kapcsolatos tanácsok...

E-cigivel kapcsolatos tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

E-cigit vásárolnék, de sajnos az ismereteim eléggé hiányosak ezzel kapcsolatban, itthon ugye már csak a trafikokban lehet venni drágán általában silányat, és csak a netről tudok többnyire tájékozódni, de ott sem mindig azt az infot kapom amit szeretnék. Sajnos ecigiző ismerősöm aki szakavatott a témában, nincs. Gyakorlatilag megáll ott a tudásom, hogy van az mtl, illetve a dl.

Hagyományos cigit szívok, illetve inkább szívtam, szerencsére borzasztó ritkán, semmilyen függőségem nincs, csak akkor szoktam, ha egyedül vagyok, vagy buliban. Sokszor előfordul, hogy ez 3-4 hónapos “kihagyásokat” jelent, de így se szeretnék soha többet hagyományost, ismerve a hatásait, áttérnék egy kevésbé káros formára.

Mindenképpen nikotinmentesen szeretnék, hiszen egyáltalán nem ezért akarnám.

Sajnos abban sem vagyok tisztában mik a különbségek a készülékek, a tartozékok, nem pláne az összerelésük terén.

A füst mértéke számítana, szeretem a vízipipa miatt is a cloud chasinget, valamint az ízeket.

Bármilyen tippnek borzasztóan örülnék, pl. hol érdemes venni, összeszerelésről útmutató, fajták, mikre kell odafigyelni, de akár készülékeket is ajánlhattok, minden ezzel kapcsolatos tanácsot nagyon megköszönnék! :)



2018. szept. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj be facebookos e-cigis csoportokba, szerintem többre mész, ha ott kérdezel... :)
2018. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Youtube-on rengeteg videó van ezekről, szerelésről, töltésről, tesztekről.

Vagy kinézel egy adott típust, ami kinézetre tetszik és az alapján keresel rá.

2018. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 did válasza:
Helló, milyen fajtát szeretnél? sima egyszerű porlasztósat , amit csak használat előtt be kell nedvesíteni (a porlasztót) eLiquidel,kb 5-6 csepp elég, és rá kell tekerni és müködik. vagy egyből egy újra épithető kazánost egy moddal? itt csak az ellenáláshuzalt és vattát kell venni (ami nincs dohányboltban) , viszont nehezebb is , főleg kezdőknek. itt te csinálsz mindent, te tekered az ellenáláshuzalt, és te vattázod a kazánt,és nedvesited be (a vattát), viszont ha te tekered a huzalt , akkor oda kell figyelni hogy 0,3-0,4 ohm alá ne menjen az ellenálás(ohm) mert ha tul kevés, akkor a modban lévő akumlátor,túlmelekszik és felrobban , ami elég csúnya égési sebet hagy,és ezért kell minél nagyobb amp-es akkut venni.És ha nagyobb gőzt akarsz , akkor olyan eliquidet vegyél/keverj amiben több a vg%(vegetable glycerin/növényi glicerin) mert a vg a gőzképzéshez jó, a másik a pg(propilén Glikol) ami az ízt erősíti, mert ebböl a 2-ből ál öszze az eliquid. És ha keverni akarod liquidet , akkor veszel alaplét , ami kb 1-2 ezer forint , és veszel mellé aromát/koncentrátumot. és ezt a kettőt kiméred és össze kevered.
2018. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!