Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Piros Philip Morris vagy...

Piros Philip Morris vagy piros vagy arany davidoff a jobb?

Figyelt kérdés

Davidoff-bol nem tudom , hogy piros vagy arany , melyik a jobb! És davidoff-bol van még olyan cigi ami normal vastafságú? Illetve úgy halottam , hogy a Philip Morris az egy át nevezett bond , ugyanezt halottam a west és a viceroy is ugyan ilyen! Csak kérdés , hogy ugyanolyan vagy legalábbis olyasmi e mint régen? Mert ha igen akkor ok, én eleve Piros Winston szivok vagy tőltött hungáriát de már unom néha veszek más fajtát! De egyik sem éri meg szinte nekem viszont a kék philip meg a fekete davidoff be jottek csak az egyik tul gyenge nekem másik túl erős?! Melyik cigi a jobb

18/F



2018. szept. 17. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Davidoff gold. Az jobb ízre és minőségre is. Plusz a hosszúsága is 90-es nem pedig sima 80-as. Én azt választanám, de lehet nagyon elfogult vagyok.
2018. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És van davidoff-bol olyan ami normal vastagságu marmint nem veknyabb mint egy normal cigi! vagy max olyan mint egy lucky strike
2018. szept. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!