Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 év alatt hol aják ki az...

18 év alatt hol aják ki az E-cigit?

Figyelt kérdés

Keresztúron van egy de ott nem tudom hogy ki adják-e 18 alatt

Értelmetlén válaszoktól kíméljetek:)

(17/l)



2018. szept. 18. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb valakit megkérni, aki nagykorú?
2018. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rosszab mint a rendes cigi szerintem,
2018. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 did válasza:
Hát , ha rendelsz pl, Fasttech-ről (1-2 hét , nekem volt 4 hét is )vagy eliquidonlineshop-ról, (1 hét kb) viszont itt kevesebb a választék mint a fasttech-en.nem nagyon éri meg beküldeni embereket hogy ,pls vedd meg ezt meg azt ,nálam volt olyan is hogy belopták a pénzt és elsprinteltek, vagy ami a legegyszerűbb , megvárod míg 18 nem leszel.
2018. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Webről rendelve.


A dohányboltokba amúgy se érdemes, drágán vackokat adnak el e-cigiben és liquid-ben is.


Lassan rendelnem kell hozzávalókat s megy eladásra a liquid.


Az alap folyadék PG (propilén glokiol)és VG (növényi glicerin)+ nikotin (de van nikotin mentes)

A PG és VG - t gyógyszeriparban is használjuk, glicerin pedig rengeteg boltban vett ehető dologban van.


Az aromákat pedig szintúgy rengeteg ehető dologban használják.

Nemrég megtaláltam azt az aromát ami gyermekkorom egyik édességének aromája - nyalóka ami mellé finom pattogós cukorka volt.


Amúgy minek akarsz cigizni?


+az e-cigihez érteni is kell

Ha normálisat vesz az ember és nem szutykokat, amik vissza se adják a minőségi liquid ízeket.

Vannak nem mechanikus módok (kaki)

Fél mechanikus és mechanikus.


Fejeknél is több fajta van - teljesen újra építhetőt éri meg venni, de ahhoz is érteni kell.


Ezek szó szerint nem gyerekeknek való cucc.


+liquid keverés (én eladásra keverem őket, néha tesztelem melyik milyen - vackot nem javaslok senkinek, vacak dohánybolti minőségben, árban pedig jóval drágább, mint pl amennyiért én adom)

2018. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!