Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen izű szivarkákat lehet...

Milyen izű szivarkákat lehet kapni?

Figyelt kérdés

Milyen izű szivarkákat lehet kapni? Csak mondom nem áfonyásat akarok szivni! De azon kivűl minden izre kiváncsi vagyok. És mennyi a minimális ára egy doboz ilyen szivarkánaj. És kisebb városban nem

olyan nagy dohányboltban van arra esélyem , hogy tudjak szerezni ilyet?

17/F



2018. szept. 20. 15:05
 1/8 A kérdező kommentje:
És tudom , hogy szivart lehet kapni kisebb városban is. De nekem nem szivar kell, hanem Szivarka!
2018. szept. 20. 15:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Erdei gyümölcsös pattintós és mentolos pattintós van szivarkában,a natúron kívül.400Ft körül vannak,10 szálas a doboz.

Azt senki sem fogja tudni neked megjósolni,hogy ott,ahol te meg akarod venni,tartanak-e ilyet.

2018. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Erdei gyümölcsös Páll Mall 370 Ft, mentolos Marlboro 410. Mindegyik 10 szálas.
2018. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Skatebird ***** válasza:
Már jó ideje nem dohányzom, de anno a szegfűszegest nagyon szerettem és a cseresznyés sem volt rossz.
2018. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es dragabban lehet kapni meg ilyeneket , hogy pl csokis, banános , dinnyes ,stb!?
2018. szept. 21. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Szivarban(vékonyabb,rövidebb) van csokis,epres,vaníliás,cseresznyés,almás,szőlős,áfonyás.
2018. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt le lehet még tüdőni, jó mi a neve , mennyibe kerul , hány szivar van benne?!
2018. szept. 21. 23:15
 8/8 A kérdező kommentje:
illetve kisebb varosban vajon lehet e kapni egy ilyen közepes dohány boltban talán kisebbnek is nevezheto?!
2018. szept. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!