Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » "Fiatalkorú " dohányosok, ti...

"Fiatalkorú " dohányosok, ti hogy oldjátok meg a dohány beszerzését?

Figyelt kérdés
18 alatt hogy szoktatok dohányt szerezni? Ha valaki tud olyan boltot, ahol ki szokták adni 18 alatt légyszi írjon privát üzit. Antidohányosok kíméljenek! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2018. szept. 20. 19:34
 1/7 anonim válasza:
Nem adják ki sehol 18 év alatt! Én is cigizek és én minden megállok dohánybolt előtt és mindig idős néniket bácsikat, hajléktalant szoktam beküldeni, inkább olyat kérj meg aki alapból nagyon cigisnek tűnik vagy nem túl jó léleknek mert azok nem vesznek neked.
2018. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
havert küldök be, vagy, ha bandástuk vagyunk, megkérünk valaki járókelőt. ~
2018. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Romániában bárkinek adnak,akár 10 éves kortól
2018. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beküldöm általában az arrajárót 16/f
2018. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én speciel angolul megyek be. Az eladók 99%-ban nem beszélik a nyelvet, és arra törekednek, hogy a vásárlás minél hamarabb és zökkenőmentesebben menjen végbe. Még nem küldtek ki. 16/F
2018. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

utolsó! ez k.va jó

jövőhéten kipróbálom

2018. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó kipróbáltad?
2018. nov. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!