Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb dohány jelenleg?

Melyik a legjobb dohány jelenleg?

Figyelt kérdés

Előre bocs, egy kicsit hosszú lesz.


Nem biztos , hogy lesz pénzem 2 doboz cigire. Ma megyek bulizni és oda kel a pénz italra cigi nélkűl meg nem olyan jó egy buli. És én szeretnék venni mentolosat és simát is. De lehet , hogy tőlteni fogok. Nem tudom a sláger hüvely 200 forint de nem egy minőségi. De szerintem a club se. A többi hüvely mennyibe kerűl meg faluba lehet kapni egyátalán itt most pl világos zőld sophie hüvelyre gondolok ! Mert egyiknek azt akarom! Viszont normál hüvelyt nem tudom milyet veszek. Sem azt , hogy milyen dohány a jó , talán még veszek erdei gyümőlcsös pattintos szivarkát is ha ki jön! Nos 30g dohány szerintem bőven elég egy éjszakára ! Ár nekem szinte nem számít , csak minőség. Szeretnék egy olyan választ látni , ahol valaki olyan dohányt is meg emlit amit nem lehet kapni dobozos cigibe , meg persze olyat is amit lehet kapni dobozos cigiként is! Világoskék vagy kék dohányok érdekelnének. Illetve nem tudom , hogy egy olyasmi dohány ami az edes es a keseru kozott van magyarul semmilyen. Mellyire ad jó mentolos izt , a West ice sem jött be annyira! Lehet edeskesebb dohany kene mint pl a sophianne. Illetve egy cigi tőltő mennyibe kerűl? Még soha nem vettem hüvelyt, dohányt ! Cigit tőlteni már tudok, mert régen szüleim Sláger hüvelybe tőltöttek Kék winston dohányt , na az rettek volt, és azt mondták ha cigizni akarok akkor tőltsem meg magamnak. Még csak dobozos cigit vettek ,ezért kérem a tanácsotokat!



2018. szept. 29. 10:13
 1/2 A kérdező kommentje:

És egy cigitartó mennyibe kerul doboz vagy valami gondolom tudjatok mire gondolok


20/F

2018. szept. 29. 10:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl ott van a kék billiard , Benson hüvelybe tőltve ami nagyon jó! Mentolosnak is tokeletes kb mintha tenyleg vilagoszold szofit szivnal ha jol be toltod. Illetve ott van a pink Rgd az is jo mentolosnak is, Es azt philip morris huvelybe toltenem!
2018. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!