Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás ecigivel?

Leszokás ecigivel?

Figyelt kérdés

Két éve cigizek, de az utóbbi időben havi 20 ezret is elköltöttem erre a szennyre és már kezd kicsit elegem lenni belőle,szeretnék leszokni, próbáltam úgy, hogy egyik napról a másikra leteszem de mindig elbuktam 1-2 nap után..viszont egyik ismerősömnek sikerült leszoknia ecigivel. Én egy iStick Pico 75w-ot néztem ki, szerintetek ez jó lenne? Illetve mennyire "panganék" a sima cigi után?


20/f



2018. szept. 30. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A 75W az elég sok... Feltéve ha az a fűtőszál teljesítménye. Nem lenne nagy a pangás. Van olyan e-liquid aminek 70%-a propilén glikol. Abból is a 18mg/ml nikotin. Az jobba kapar, mint a fekete Dán, vagy a barna Szófia. Igazából a pszichikai függés sokkal erősebb... Szag, íz, meggyujtás, hamuzás, elnyomás
2018. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak most kezdtem ecigizni, nikotinmentest szívok, és mellette a cigifogyasztásom jelentősen csökkent. Napi 15 szál helyett 3-4-et szívok csak. Ez szerintem egész jó, nikotinos ecigi mellett talán ennyi igazi cigi sem kéne.
2018. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz valamit akkor könnyebben letudod tenni.
2018. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!