Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig tartott neked az elvonás?

Meddig tartott neked az elvonás?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma van a 4. Napja hogy nem gyújtottam rá...a mai nap volt a legrosszabb eddig (de akkor se fogok rágyújtani) ...nektek meddig tartott a megdöglök egy cigiért érzés?

2018. okt. 3. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7-8nap
2018. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
1 hét volt nekem.
2018. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 nap. Komolyan. Akkor rohannom kellett valahová, és ideges lettem, mert kapkodni kellett, és azt mondtam, hogy na, ezért fogok rágyújtani, mert nekem mindig rohanni meg idegeskedni kell. Ahogy rágyújtottam rájöttem, hogy azért idegeskedtem, hogy rágyújthassak. Onnantól tök jó volt.

Korábban a villamosmegálló és a munkahely között pont elszívtam egy cigit, és leszokás után még egy darabig (pár napig) fucsa volt úgy végigmenni, hogy nem gyújtotam rá. Nem a nikotin hiányzott, hanem a megszokás. Olyasmi hiányérzetem támadt, mintha otthon felejtettem volna valamelyik végtagom :) De aztán ez is hamar elmúlt.

2018. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ma van a 4.napom cigi nélkül, nehéz volt a mai nap, de nekem a múlt éjszaka rossz volt, felébredtem sokszor, nyugtalan voltam
2018. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt semmi gond, letettem évek után és nem volt elvonási tünet.
2018. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam le, csak rövid időkre


Nekem az elején semmi nem volt, csak kb 2-3 hét múlva ; de volt hogy hónapokra is le tudtam tenni a cigit.

2018. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!