Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés az első szívás...

Afanasiy99 kérdése:

Milyen érzés az első szívás az ecigibe?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy ecigit, és nem tudom mire számítsak. Sosem cigiztem. Nikotin mentes liquiddel szívnám, milyen érzés? Mennyi idő amíg megszokom? Nagyon megköhögtet? Ui.: Nem kell kioktatni, tudom hogy ez sem egészséges.

2018. okt. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elsőre köhögtem párat, de nem volt vészes, másodikra már nem köhögtem egyáltalán. De ez mindenkinél más. Barátnőmmel együtt próbáltuk ki, ő viszont majdnem hányt. Az e-cigi igazából finom szerintem, a simát nem annyira szeretem.
2018. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. okt. 5. 18:35
 3/5 Trevor. ***** válasza:
100%

Régen volt már, mikor először próbáltam, de úgy emlékszem az első pár slukknál köhöhtem és nem tudtam szürcsölő hang nélkül szívni. Sokkal inkább az ecigi, mint az analóg. Nemdohányosként nyilván jobban jársz a nikotinmentessel és bár nem lesz torokhatás, kétlem hogy hiányozna, ha előtte nem cigiztél.


Viszont ha valami olcsó gagyi Ego ce4 vagy hasonlóval kezdenél, akkor könnyen lehet, hogy megutálod az egészet. Minimum egy ego aio, bár ajánlott típusokért adott áron kérdezz rá itt: [link]

2018. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 6mg os likviddel próbáltam először. Kis köhi volt aztán semmi. De az inkább az "újdonságtól"...
2018. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődtem a füst mennyiségétől :)
2018. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!