Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyiket e-cigit válasszam?

Melyiket e-cigit válasszam?

Figyelt kérdés
Kangertech Vola 100W TC, vagy Smok Stick Prince? Melyik, miért, ha esetleg semelyik akkor helyettük inkább milyen legyen? Nem egész nap tolnám orrba szájba az e-cigizést, hanem csak itthon esténként pihenés közben. Amolyan vízipipa-élmény pótlónak.

2018. okt. 8. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Egyiket sem. Szokj le!😊🤷🏽‍♀️
2018. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nem dohányzom amúgy. Nikotin mentes liquiddel tölteném csak. :)
2018. okt. 8. 20:16
 3/4 anonim válasza:
Joytech ego aio én nekem nagyon bejön kezdő eciginek jó
2018. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Ego AIO nem jó DL-re.

A Smok bár sok van belőle, de a beépített akkus modok, vagy a modok védelmei nem a legbiztonságosabbak. Smok, Joyetech, iJoy Mod-ot nem javaslok.

Kanger vola modom van, pici, egyszerű, stabil, de 30watt-os használt mellett biztos, hogy naponta kell tölteni. Tankját nem ismerem.

DL-re általában 2-3 akksis modok a jók, külső töltővel, párosított új, nagy terhelhetésű cellákkal biztonságos, pl sony vtc5 vagy vtc6 (egy zseblámpa akku csak simán kipukkan, és benne leszel a hírekben ;) )


[link]


Ez egy jó kis mod, 2 vagy 3 akksival is lehet használni, mindenféle védelem van benne, nekem ez a második kedvencem DL-re, de ritkán használom, mert a vizipipa nekem nem jön be, leginkább MTL használom minden modomat.

A fenti linken van EU raktár is, így nem kell tartani a vámtól, egy héten belül megkapod, és csak picivel drágábbak a cuccok, mint a legtöbb kínai oldalon.

2018. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!