Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma már senki nem szív rendes...

Ma már senki nem szív rendes dobozos cigarettát? Mindenki tölti?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én dobozost veszek. Kék Winston-t. Anno a Moon volt a kedvencem, de már nem gyártják...
2018. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül? mennyit szívsz belőle?
2018. okt. 9. 20:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy doboz 1130. Mérsékelt dohányos vagyok, tehát 3 napig elég nékem egy doboz.
2018. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én dobozosat szívok, kb annyit amennyit az előző válaszoló is, viszont a napokban már gondolkodok a töltésre való áttérésre. Sajnos ez van akkor, amikor 17 éves kis gyermekként a szombati melókból kapott fizetésem felét nem akarom erre a sz@rra költeni :DD
2018. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Én is dobozosat szívok, mentolos marlborot. Régebben töltöttem, de az nem is ízlett annyira, meg azért idő meg energia töltögetni, meg minden. Am. elég sokat szívok (mármint cigit..) napi 1 doboz simán elfogy. Van e-cigim is, az nem rossz főleg ha jó ízesítéső liquid-et veszel, de a nikotinvágyat nekem legalábbis nem csökkentette.
2018. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is dobozosat szívok ajánlok neked 1-2 ólcsobb cigit Kék RGD 1160 FT , az rgd cigik a kedvenceim mint a mentolos , mint a piros, de a kék a kedvencem! De sajna már csak kéket kapni! Utána 1120 FT-ért ott vannak a winstonok Piros,Citromsárga, Zőld mentolos, a sötét kék is jó ! De akkor már ha nem muszály valamire meg spórolnod 30 ft-t akkor már kék rgd-re ruház be sötét kék winston helyet! Illetve még olcsobban ott vannak az austin cigik 1070 ft olyan mint a söröknél vagy 1050-ért a mátrix még jobb mint az austin. Vagy drágábbak közül ajánlom pl a camel 1240 FT!
2018. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17/F
2018. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sokan töltik mert hát olcsóbb. Én lusta vagyok tölteni, szóval maradok a dobozosnál meg ecigim is van.
2018. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#4 vagyok-


Én egyébként jelenleg a fekete Dunhillt pártolom dobozos cigaretták közül, azt lehetetlen megunni.


Valaki esetleg tudna mondani cigaretta dohányokat, amik erősek és jó minőségűek, meg ízre sem utolsók?

2018. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utólsó, Fekete Benson dohány soffi hüvelybe tőltve!
2018. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!