Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez a normalis hatasa a funek?

Ez a normalis hatasa a funek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fuveztem mar 4x de nemsokat ereztem belole, olyan volt mintha kicsit belettem volna rugva, de ennyi, semmi mas.

Tegnap mastol szereztunk, de ezelott sosem ereztem ilyen furan magamtole.

A rovidtavu memoriam teljesen kihagyott, barmit csinaltam 50x elenoriznem kelett, es nem tudtam eldonte h mi valosag, olyan mintha felalomba lennek es azt hiszem h pl kimegyek inni, kozbe csak almomba itam, pont ez az erzesem volt vegig. Nem tudtam h csináltam e akarmit, vagy csakazt hittem h csinaltam.

Alig mertem elaludni, mert attol tartottam, h mivan ha nem is az agyamba, a szobaba, vagy nem is egyedul vagyok csak azt hiszem.. Stb.

Szedultem nagyon, hanyingerem volt, nagyon kiszardt a szam, elkezdett zsibadni a nyelvem es nem tudtam rendesen beszelni, de lehet h ezt csak kepzeltem, nem tudom.

Kb 3 oran at tartott ez, utana sikerült elaludnom, de ma is pont 24 orara ra is meg szedulok kicsit, rossz a gyomrom es faj a fejem.


Ez normalis? Nincs sok tapasztalatom a fuvel,fogalmamsincs mit kene igazabol erezni, de mivel nem volt meg ilyen, atfutott a fejemen hogy nem e kevertek massal is a fuvet..

Lehetseges, vagy ez teljesen normalis a funel?


2018. okt. 13. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A fűnek azok a mellékhatásai, amiket leírtál. Ez most lehet erősebb volt és jobban kiütött. Csak nehogy annyira kiüssön, hogy többet már nem ébredsz fel.
2018. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, most egy jo idore biztosan elment tole a kedvem.
2018. okt. 13. 22:20
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Túlkaptad eléggé. Ne rögtön felet akarj elszívni.
2018. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszii
2018. okt. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!