Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlotok kezdő...

Milyen cigit ajánlotok kezdő dohányosoknak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és elég stresses az életem 5-6 hónapja és kezd nem működni a lenyelem a gondom elv, lassan megkattanok és kéne valami ami nyugtat.

Antidohányosok kérlek kíméljetek, csak az időtök pazaroljátok.



2018. okt. 14. 23:14
 1/6 anonim válasza:
Dohány nélkülit. Amúgy milyen megoldást vársz a cigitől?
2018. okt. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ideigleneset
2018. okt. 15. 05:19
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok antidohányos, én is elszívok néha egy szálat, de én 25 éves korom óta.

Ha már most a stresszre hivatkozva kezdesz dohányozni, 10 év múlva láncdohányos leszel.

Én akkor lettem kocadohányos, amikor egyszerre volt kemény az egyetem, munka, szerelmi bánatom volt, családi zűrök és még szakdogáét is kellett írni.

Annak ellenére, hogy szeretem az alkoholt, használtam már ezt-azt (drogra gondolok), azt kell mondanom, hogy a cigi messze a legaddiktívabb cucc mind közül.

Nekem elég nagy önuralmam van, de még így is nagyon nehéz néha megállni, hogy ne gyújtsak rá minden nap/egy második szálra is.

Gondold meg. Van más módja is a stresszcsökkentésnek. Ha rászoksz, kva sokba fog kerülni.

Amúgy, csak hogy ne offoljam szét a kérdést, az itthon kaphatók közül a Dunhill Black-et ajánlom.

2018. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó erőset szívjál el egymás után két szálat, aztán olyan rosszul leszel, hogy elmegy a kedved egy életre tőle.
2018. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ennél jobb megoldás is.
2018. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fehér Soffi, Citromsárga multi, Citromsárga LD,Fehér Benson, világoskék West majd a későbbiekben térj át a szürké, kék cigikre, !
2018. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!