Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés után mindig rossz...

Cigizés után mindig rossz közérzetem lesz és feszültebb is vagyok ez miért van?

Figyelt kérdés
Naponta egyetlen egy szál cigit elszívok a nap végén eleinte azzal a szándékkal kezdtem el hogy a nap végéig felgyülemlett feszültséget így oldjam fel mert állítólag a nikotinnak nyugtató hatású sokakat meg is nyugtat de engem miért nem? mondhatni hogy csak meg kétszerezi az stresszelésem és még rossz közérzetem is lesz viszont maga a dohányzás jól esik amikor lemegy a füst a tüdőmbe és érzem de ahogy elszívtam rá 10 perc után jelentkezik a feszültségem megduplázása

2018. okt. 15. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű: akkor ne cigizz. Sok más módszer van arra, hogy a nap végén levezesd a felgyülemlet feszültséget. Válaszd ki a nekeg legjobban megfelelőt és térj át arra.
2018. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nikotinnak élénkítő hatása is van, nem véletlen szokták pl. cigizéssel kezdeni a napot.
2018. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
De szar lehet neked, hogy cigivel kell oldanod a feszültséget. Pont a nikotin jutott eszedbe a százezer más feszültségoldó módszer helyett? Miért cigizel? Kitagadnak a barátok, ha nem döglesz meg velük együtt?
2018. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A cigaretta tulajdonképpen méreg. Rád jobban hat.

Örülj, hogy még nem szoktál rá, hagyd abba idejében!

2018. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, hatóanyagilag az ellentétének kéne lenni, és én is azt tapasztalom hogy boldogabb leszek és feldob.
2018. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem esik jól.
2018. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még most hagyd abba mielőtt rá nem szoksz, akkor meg már kényszerből fogod szívni nem "feszültségoldásként".
2018. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mert nem vagy hozzászokva még. ennyi.

most még idejében abba tudod hagyni. vigyázz mert majdnem minden dohányos így kezdi. csak egyet egy nao

2018. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ehhez a nyugtató hatáshoz sokkal többet kell szívnod. Ha már remegni fogsz a cigiert olyan elvonasi tuneted lesz nikotin nélkül, akkor fog megnyugtatni, ha vegre szivhatsz. Persze kerdes hogy most csak azért akarod-e magad pluszban stresszelni az elvonassal, hogy ezt atelhesd...
2018. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!