Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körülbelül egy hónappal...

Körülbelül egy hónappal ezelőtt füveztem 1,5grammot szívtam el. Ez volt a masodik alkalom hogy csinaltam. Ez előtt meg július 14 én szivtam 0,25-öt, a legjobb drogteszttel vizeletbol, vérből mennyi ideig mutatható ki?

Figyelt kérdés

A súlyom 76 kg és 187 cm magas vagyok, ebből valahogy ki lehet számítani hogy mennyi ideig lehet kimutatni?

Olyan drogtesztet lehet rendelni interneten otthoni használatra ami hajhagymabol mutatja ki hogy fuveztem?



#fű #marihuána #drogteszt #kimutatás kanabisz
2018. okt. 16. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Vérből általában 1-2 napig, néha 1 hétig, vizeletből általában 1-2 hétig, néha 1 hónapig mutatható ki.
2018. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1köszi a választ, és hogyan lehet felgyorsítani azt, hogy ki menjen a szervezetemből a THC?
2018. okt. 16. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet!
2018. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Napi 5-6 liter vizet ha megiszok akkor biztosan kimegy 2-3 nap alatt ?
2018. okt. 16. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne aggódj, amúgy teát igyál meg gyümölcslevet inkább.
2018. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!