Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi rendelős oldlalak,...

E-cigi rendelős oldlalak, utánvéttel és pontra rendelhetőséggel?

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan oldal kéne amin E-Cigit lehet egy megadott pontra (üzletbe vagy ilyesmi), utánétellel.

2018. nov. 3. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

e-cigishop.hu -> ecigaretták és kb minden ami kellhet hozzájuk, de kis választék liquidekben, aromákban.

vape42.hu -> liquidet és aromák hatalmas választékban.

2018. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy mind a kettő GLS-el szállít, lehet csomagpontra is.
2018. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve ott van még az eliq.hu is, de velük nincsen tapasztalatom. Ők MPL-esek, tehát szállítanak PostaPontra is.
2018. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyamoka_13 válasza:
Szia én ezt az oldalt ajánlanám [link] csak nehéz találni mert nagyon sok nincsen raktáron de én találok mindig pl most találtam egy smok rpm 80 prot és a liquidből is kevés a választás de mindig akad én erdei gyümölcsöset néztem 750 Ft 10 ml nagyon olcsó és megbízható oldal csak ajánlani tudom és az e cigihez is találsz porlasztót én egy 0,17 ohm rgcés porlasztót 1700 Ft láttam!
2022. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!