Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erős dohányosok, ti náthásan...

Erős dohányosok, ti náthásan ugyanúgy rágyújtotok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy.
2018. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Egy eros dohanyos ugyanugy ragyujt nem baj hogy majd megful es az se hogy idült horgogyulladasa lesz/van es azert is fazik meg hamarabb...eleg naiv a kerdesed.

Ha felted az egeszseged ne gyujts ra, ha fuldoklasz ne gyujts ra, ha leizeled akkor gyujts ra es elvezd a kohogest, taknyazast, horgogorcsot, fuldoklast. A nikotin segit elviselni.

2018. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erős dohányos a tüdőintézet intenzív osztályán is rágyújt(ana ha tudna).
2018. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Igen, amíg cigiztem, rágyújtottam betegen is.

És én is csak megerősíteni tudom, hogy vannak olyan esetek is, amikor valaki tüdőrákosan, operáltan, fél tüdővel, miután épp megkapta az éppen aktuális kemó adagját egyből megy rágyújtani.

2018. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is rágyújtok betegen. Az a baj, hogy olyankor még jobban is kívánom. Persze ha fáj a torkom akkor nem.
2018. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!