Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszeretnék szokni a dohányzás...

*Barby* kérdése:

Leszeretnék szokni a dohányzásról mert már csak megszokásból dohányzok. De a férjem is dohányzik ezért igy nehéz lenne leszokni. Tudnátok adni valami tanácsot?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

- először is ami nekem segített az az életvitelem megváltoztatása. rájöttem egy idő után h otthon nem hiányzik a cigi, csak a melóhelyen. eljöttem a melóhelyről. megoldódott. nem megyek többet multihoz dolgozni, kerestem egy olyan dolgot amit szeretek csinálni (igaz kevesebb pénz)

- ha ez nem megoldható, akkor kezdjetek el sportolni, ketten együtt, a futás pl. jó lehet. én hamar rájöttem ha cigi teljesen kinyírja a teljesítményt úgyh aznap ha edzettem v futottam már alapból nem cigiztem. sztem motiváld a párodat h mozogjatok együtt.

- a megoldás mindenképp az h ráveszed h ő is szokjon le.

2018. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Vagy egyszerűbb, ha nem szoksz le. Minek is tennéd?
2018. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Bármilyen kifogás csak mondvacsinált kifogás, hogy ne kelljen leszoknod. Attól, hogy a férjed dohányzik, miért lenne nehéz leszokni? Ezt is csak ürügynek használod fel, hogy rágyújthass. Ugyanígy előfordulhat, hogy majd "ideges" leszel, meg fájni fog a fejed, meg mindenfélét fogsz produkálni, csak hogy rágyújthass. Ne engedj ezeknek, ne keres a kibúvókat, és akkor menni fog.

A többi mindenkinél más, nekem pl. könnyebb volt úgy, hogy már reggeltől nem gyújtottam rá, nem pedig nap közben még szívtam, és mondjuk este 6-tól próbáltam nem rágyújtani. Nekem még csak az se kellett, hogy lekössem magam a cigi helyett. Mindent kell csinálni ugyanúgy, mint egyébként is, csak cigi nélkül.

2018. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Itt jó pár hasznos tanács:

[link]


+1, ami a férjemnek bevált: Reggel, mikor felkelsz, azzal indíts, hogy nem gyújtasz rá. Akkor egész nap kevésbé fog hiányozni a cigi.

2018. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!