Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi baja az iStick Pico 75w...

Mi baja az iStick Pico 75w e-cigimnek?

Figyelt kérdés
Az elektromos cigim kijelzőjén pár perc használat után hirtelen elkezd csökkenni a W szám egészen 1.0W -ig és nem reagál semmire, meghibásodott vagy beállítási hiba?

2018. nov. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs TC módban?

Milyen az akksi pontos típusa?

2018. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Samsung 25R 18650 2500mAh az akksi típusa de azzal szerintem nincs baj, mert másik e-cigiben tökéletesen működik. A módókat nem figyeltem mert amikor előjön a hiba akkor már nem tudok a módókhoz kapcsolni.
2018. nov. 12. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az akku jó, 25wattig biztonságos mindenképp.

Valószínűleg TC lesz. Ha Ss vagy Nicr a porlasztó, akkor biztonságosan lehet használni VW módban, bekapcsoláskor (5klikk) váraz pár másodpercig majd 3klikk, így láthatod milyen módban van, és változtatni a +/-gombokkal tudsz.

Ha titán vagy nikkel a porlasztó akkor viszont kizárólag TC módban használd, trc beállítással, és izzítás/használat előtti ellenállás zárolással.

2018. nov. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zolesz93 válasza:
Szinten ugyanaz a hiba nalam is. Valakinek valami tovabbi otlet? Aksi tuti jo mert tobbet is megproballtam.
2019. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!