Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van úgy, hogy már hetek...

Miért van úgy, hogy már hetek óta a cigi szívása olyan semmilyen, csak megszokás, régebben mindig beszédültem tőle meg stb de már semmi ilyen nincs?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyekérdés de naaa:D lehet azért mert régóta csinálom

2018. nov. 8. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzászoktál.
2018. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen azért.
2018. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az igazi függőséghez kb. 3-5 év kell, szóval még nem szoktál rá szerencsére, szóval ne örülj... Még nem vagy "rohadt kemény cigis arc" aki felvághat azzal, hogy függ egy szaros papírba sodort szárított növénytől és hogy dobálja ki a sok pénzt havonta arra, hogy gyilkolja a testét. (Két évig cigiztem, de egyik nap úgy döntöttem nem cigizek soha többé, mert rájöttem baromság és csak pancserek szívják)
2018. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is jó dolog:( abbahagytam másfél napja, tudom még nem sok. De most próbálom tényleg abbahagyni, mert idegesít hogy mindenem cigiszagú, meg a tüdőmet sem akarom rincsolni. Emiatt a 2 dolog miatt hagyom abba...
2018. nov. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!