Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell pipát szívni?...

Hogyan kell pipát szívni? (hagyományos)

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni cigarettáról hagyományos pipára, amit tegnap ki is próbáltam kb 40p szívtam és mivel csak sejtettem, hogy kell, lényegében a pipán keresztül szívtam be a levegőt és bele, melé fújtam ki. A baj ezzel az, hogy így az összes füst a tüdőmbe került, ami elvileg a pipázásnál hiba. A szívótechnikát ha leírnátok megköszönném. U.I.: egy órával pipázás után nagyon fájt a mellkasom, ami mára teljesen elmúlt. Esetleg lerakódhatott vmi a tüdőmben vagy csak még nem szokott hozzá? Tüdőmnek vmi komolyabb baja lehet? A hörgők jobban károsodtak mint egy egyszerű cigaretta elszívása során? Előre is köszi!

23/f



2018. nov. 11. 20:01
 1/2 anonim válasza:
A pipafüstöt nem tüdőzzük le.Irgalmatlan sok nikotin van egy tömetben ,nem csoda ha kivolt a tüdőd.Ne félj nem lesz semmi maradandó.A pipázáskor a nikotin a szájban szívódik fel, töredéke annak a mennyiségnek ami a tüdőből szívódik.Cigaretta után kell egy kis átállás a technikával de gyorsan meg lehet szokni. Egyszerűen szívd be a füstöt a szádba de ne a tüdőbe és fújd ki. Levegőt az orrodon végy.A pipába meg tegyél vauen féle szűrőt.Ha még nem ment el a kedved tőle akkor sok sikert!
2019. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy! Baromság az egész. Drága, büdös éa megbetegít. Pomtosan melyil vonz ezek közül? Nem értem.
2019. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!