Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros hosszú távon...

Mennyire káros hosszú távon állandóan cigiszagot belélegezni a lakásban?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőségem máshova költözni, de 2éve szenvedek ettől mióta itt lakom. Akikkel lakom azok 0-24be 5 percenként cigiznek,hiába van terasz nem mennek ki. Ajtót hiába csukom be a szag akkoris bejön. Énis cigiztem mikor ide költöztem, de én csak szabad levegőn, azonban annYira megundorodtam ez miatt a cigitől h leszoktam róla. Hányingerem van fáj a fejem annyira erős a cigiszag van h síró görcsöt kapok és szenvedek, próbálom nem beszivni de nenm tehetek semmit megőrülök olyan büdös. Félek az egészségem miatt mert úgy érzem kikészültem már ettől, komolyan aggódom h bajom lesz. De egyszerűen nincs lehetőségem elmenni, örülhetek h egyáltalán befogadtak engem, ezen kívül teljesen jó az életem itt csak a cigiszag keseriti meg az életem.. munkás szállón néha gondolkoztam de oda félek menni kitudja milyen körülmények vannak ott.. sajnos nagyon kevés a keresetem egy saját albérlethez. Ígyis nehezen vettek fel ideis.. örültem h ezt a keveset fizető állást is tudtam találni.. annyira utálom.az életem, sokszor az öngyilkosságon gondolkozok.
2018. nov. 13. 10:19
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez van, amikor az embernek mindent el krll viselnie, mert olyan az élezhelyzete. Káros nagyon amúgy. Szóval el kell költöznöd onnan, mert nem lesz jó vége.
2018. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!