Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet hogy tüdőrákom van?

Lehet hogy tüdőrákom van?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok,2 éve dohányzom és sajnos nagyon sokat,napi egy doboz cigit elszívok.Már gyűlölöm az egészet és fél éve próbálok leszokni.

Az elmult 2 hétben két alkalommal reggel barna színű váladékot köhögtem fel,nem volt véres,olyan színe volt mint a csokinak vagy kakaónak.Nagyon megijedtem és az utolsó ilyen óta ami 4 napja volt nem is gyujtottam rá,kidobtam a dohányzó szettet.Mennyi az esélye hogy valami tüdőbajt kaptam tőle?


2018. nov. 13. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

miért nem mész vele dokihoz? biztosat ott tudnának mondani. itt bárki bármit mondhat, lesz aki megnyugtat, lesz aki már csakazértis, még ha nem is gondolja úgy, leírja neked h tüdőrákod van, holnap meghalsz, stb.

első körben a házidokihoz menj el, mondd el neki hogy mit tapasztaltál, milyen egyéb tüneted van, ha van. ő meg majd tovább küld ha szükséges, vagy ha kéred.

2018. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Akármi lehet, az is amit említettél, de ezzel dokihoz kell menni
2018. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjél el orvoshoz.
2018. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Nyugi, nem tüdőrák de dobd el azt a cigit mert később nagyon nehéz lesz.

A tüdőrákosok szárazat köhögnek, zihálnak, fulladnak és végül lefogynak tömény vért köpnek. Fáj a hátuk, mellük ami nem múlik majd megdöglenek. A cigitől is lehet de tudok olyat aki életében nem szívott egy szálat se és úgy halt meg mint egy bagós.

2018. nov. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, menj orvoshoz, igyál sok folyadékot, c vitamin, zöldség.
2018. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!