Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Így is rá lehet szokni a...

Így is rá lehet szokni a cigarettára?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem cigarettázom csak bulikban szoktam elszívni jó pár szálat ( 6-7 ) viszont most már olyan másfél hete kívánom és egyre jobban, bár időszakosan szokott ez lenni. Ha veszek valami gyenge cigarettát mondjuk fehér sopianae-t és abból elszívok 1 esetleg 2 szálat akkor attól tényleg egyből rászokhatok ? Csak mert bulik után sem szoktam cigizni csak néha így komolyabban megkívánom de ez is évi talán 2 alkalom.. 19/l

2018. nov. 14. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért próbáld meg kibírni nélküle.
2018. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyula__ ***** válasza:

Mindenki így szokik rá. Eleinte csak keveset, alkalomszerűen, aztán egyre rendszeresebben.

És mindenki azt hiszi eleinte, hogy erre ő biztos nem fog rászokni.

Egyszercsak aztán azon kapja magát, hogy állandóan a cigire gondol, körül forog az élete. Lehet, hogy még nem szív sokat, de akkor már függő.

2018. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig már sokszor leírták itt is hogy mindenki így kezdi. Egy , két szál és egyre többet.

Úgy hogy ha kivánod akkor már rá vagy szokva.

Tudom ezt úgy se hiszed el, de majd jusson eszedbe pár év múlva.

2018. nov. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam rá, pedig nekem is mondták .

El se tudtam képzelni hogy a sok " hülye" mit okoskodik nekem.

Majd én megmutatom hogy nem úgy van, akkor hagyom abba amikor akarom.

Hát majdnem pont így alakult, csak egy kicsit másképp.

Amikor már egy doboz is kevés volt egy nap akkor kezdtem rájönni , nem akkor hagyom abba amikor én akarom.

Inkább most hagyd a fenébe, később borzasztó nehéz lesz , pedig már olyankor mindenki leakarja tenni.

De a függőség az nem olyan egyszerű dolog.

2018. nov. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!