Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történik, ha egy cigarettár...

Mi történik, ha egy cigarettára acetont öntök, aztán amikor megszárad elszívom?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom,de csináld minél előbb és minél többször,kérlek.
2018. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért a válaszért kár volt a billentyűzeted koptatnod.
2018. nov. 15. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, és ha te kipróbálod, és megírod az eredményt, akkor nem is kell nekem. Úgy hogy várom...
2018. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez hogy jutott eszedbe?

Az lenne lényeg hogy ártson minél jobban?

2018. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 VikATanacsTalan ***** válasza:
Kíváncsiságból rákerestem, és kiderült, hogy az aceton egy fokozottan tűzveszélyes anyag. Én nem gyújtanám meg, akkor sem, ha már megszáradt.
2018. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem az kellene hogy ártson, hanem hogy elszédüljek.

Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 16. 11:41
 7/10 Mézga Krisztina ***** válasza:

Szédült vagy - bocs - anélkül is. Felhívnám a figyelmedet arra a válaszra, hogy tűzveszélyes az aceton! Tehát ha az amúgy is jól parázsló dohányt még megkínálod vele, hiába szárad ki és párolog el valamennyire, szerintem fáklya lesz belőle, és leég a képed (ha még eddig nem égett...).

Én is várom, hogy kipróbáljad, és megosszad a tapasztalatodat...

Azt szeretném, hogy egyszer valaki leírja azt a gondolatmenetet, ami egy ilyen ötletig eljuttatja. Hogy a frászba jut ilyen valakinek az eszébe? Meg minek írja ide, miért nem próbálja ki? Akkor választ kapna a kérdésére...

2018. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az aceton szobahőmérsékleten is gyorsan párolgó szerves oldószer, ha megszárítod a cigarettát legfeljebb nyomokban lesz jelen, mert teljesen elillan. Vagyis bódultságot biztosan nem okoz. Az viszont, hogy a dohányból és a filterből esetleg kiold anyagokat az nagyon valószínű. Gondold végig, hogy szeretnéd-e, hogy ezek a tüdődbe kerüljenek.
2018. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mézgaraul000 válasza:
Belanal mint a ko az acetont szipuzasra hasznaljak a bodulat elerese erdekeben ki probalhatod max olyanenne mint ha egy kicsit mar beteptwl volna mar nem gyulekony mivel megszaradt es csak azok az anyagok maradnak bent amik a bodulatot okozzak.
2019. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az aceton kb. úgy pszichoaktív, mint az alkohol. Viszont tényleg gyorsan elpárolog, ahogy fentebb írták. Szóval vagy elég az egész egyből a kezedben, vagy semmi nem történik. Emellett az aceton kevésbé biztonságos az alkoholnál, és így nem is állnál be.


Ha szipuzni akarsz, akkor a legjobb és legbiztonságosabb a kéjgáz és az éter

2019. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!