Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a dohányzásr...

Vikiii:P kérdése:

Mi a véleményetek a dohányzásról? Az gáz ha már középsuliba elkezdenek cigizni az emberem?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok első éves és az osztálytársaim közül vannak néhányan akik cigiznek..Engem ez nem is érdekelt ..De néha napján nekem is jól esik 1 szál cigi..Ennyitől én is rászokhatok?

2018. nov. 15. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy rá, hiszen mindenki így kezdi csak egy szállal.
2018. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kétlem hogy egy-egy szál jól esik. A cigi nem erről szól, ne erőltesd.
2018. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ettől nem leszel menő,csak büdös és igénytelen,ahogy a többi koszlott bagós is.
2018. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
*koszos
2018. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj ezekkel a szenvedélybetegségekkel ill. függőséggel. Sokszor az ember először csupán valami társasághoz, csoporthoz való tartozás érzése miatt kezd el dohányozni, inni stb. És akkor kezd kialakulni az adott szertől való függőség és ha valaki genetikailag is olyan, hogy hajlamos függő lenni, akkor az lesz.
2018. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A legundorítóbb, legértelmetlenebb dolog a világon. Írom ezt úgy, hogy időszakonként dohányoztam. Ha tehetném, sosem kezdtem volna el. Még tizenéves fejjel én direkt rá akartam szokni, volt hogy undorral is, de elszívtam (nem társaságban, mindig egyedülÖ, mondom nem létezik hogy erre rá lehessen szokni. Aztán később amikor albérletbe kerültem, lakótársammal mondom cigizzünk, mert miért ne. Az elején még csak a bódító érzés miatt csináltam, meg élveztem tekerni, aztán már megtapasztaltam mi az, amikor rádjön a nikorinéhség. Azóta volt vagy 4-5 ilyen időszakom, amikor cigiztem, de mindig abbahagytam hetekre, hónapokra. Most épp 2 hete nem gyújtottam rá, most épp nem is hiányzik, de bármikor vissza tudnék szokni rá hamar. Élethelyzet függő, ha jól éreztem magam, sosem cigiztem, bár most épp nem jó, de a cigitől csak mégrosszabb lett minden.
2018. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
47%
Szerintem gáz. Menőbb nem leszel tőle, büdös viszont igen.
2018. nov. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, sajnos rászokhatsz.
2018. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt nyomatom magamnak hogy ah csak néhanapján egy szál, meg unalomuzes potcselekves stb de én nem vagyok raszokva. Közben meg nem a f,..st nem. Most is azon kattogok, kimenjek-e ragyujtani, vagy ne. Mindig van valami, ami eszembe juttatja, meg akkor is ha nem unatkozok munkahelyemen, megyek már ki automatikusan a dohányzóba, pedig allasomat kockázatom vele. Nejem úgy indult, hogy halálra untam magam, és kimentem haverral dohányzóba mert kihivott. Legközelebb már cigit is adott. Azóta már engem tarhalgat meg csörög a telefonom, ha szünetben nem vagyok kinnt, mert a többiek hianyolnak. Te is így jársz hidd el nekem, úgyhogy ne vidd bele magadat hogy "néha egy-egy szál de nem szólok rá" .
2018. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!