Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség! Mit tegyek? Gyorsan!

Segítség! Mit tegyek? Gyorsan!

Figyelt kérdés

Mgfogadtam, hogy nem fogok rágyújtani, és sosem leszek dohányos, mert láttam, ahogyan tönkretette a környezetemben élőket a cigi... Betegek lettek, és rondák, és nagyon büdösek... Tehát megfogadtam, hogy én nem követem a példájukat.

De a párom is dohányzik, meg szinte az egész baráti társaságom, mindenki, aki a környezetemben van. Társaságban voltam, valaki megkínált egy szál cigivel, én meg elfogadtam, és el is szívtam...

És élveztem is. Nem csak az ízét, de magát az érzést is, hogy én éppen cigizek..

És most nagyon meg vagyok ijedve!

Nagyon félek hogy rászokom, és ronda leszek, és büdös, és beteg!

Nem akarok, nem akarok cigizni, de közben régóta vágyom rá, és élveztem...

Kérlek, segítsetek, hogyan tudnám meggyőzni magam, hogy nem szabad soha többé rágyújtanom?!

19l



2018. dec. 5. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erős akaraterővel. El kell határoznod, hogy nem gyújtasz rá többet, mert nem éri meg. És sokat segítene az is, ha a környezetedben lévők sem dohányoznának.
2018. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Önfegyelemmel menni fog.
2018. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennél meggyőzőbb dolgot, mint amit ide leírtál, keresve sem találsz.

Én is így kezdtem, baromira jól esett az első, most meg 24 éve dohányzom :(

Bár sem beteg, sem ronda, sem büdös nem lettem eddig, ennek ellenére most már szidom magam, hogy nem álltam ellen.

2018. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


De még mindig nagyon félek, hogy nem fogom tudni megállni... nem hiszitek el, menyire jól esett. Mióta élek, mindenkitől, akit valaha is példaképnek tekintettem, ezt láttam, és mióta láttam, vágytam rá.

és emiatt akartam is, amellett, hogy elhatároztam azt, amit fent leírtam.

Nagyon élveztem, és mris vágyom rá, hogy ne legyen vége...


Valami nagyon erős indokot kell találnom, mert sajnos most csak azt vagyk képes elhinni, ami kiszúrja a szememm...:(


Kérlek, segítsetek!

2018. dec. 7. 18:56
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: miért bánod? Kérlek írd le... Akár privátban.

Köszönöm.

2018. dec. 7. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

hölgyeim és uraim..

ez a függőség

2018. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!