Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen E-cigit ajánlanátok?

Milyen E-cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve használok elektromos cigarettát pontosabban a Joyetech eGo AIO-t és nekem nagyon bevált. Szeretnék egy hozzá hasonló "MTL" készüléket venni, mert bár próbáltam "DL" készüléket is Eleaf iJust S személyében nekem valamiért annyira nem jött át az élmény.

Mindenképpen egy nagyobb akkumulátorral rendelkező e-cigit szeretnék vásárolni és nekem a henger formája is nagyon tetszetős, de nem zárkózom el más formáktól sem.

Nem tudom honnan tudhatom meg hogy egy e-cigi MTL vagy DL!? Esetleg tudtok ajánlani nekem mtl készülékeket? Netán weboldalt ahol érdemes ilyeneket vásárolni akár belföldön akár külföldön?


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. dec. 5. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem
2018. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:

Nekem most ez a személyes kedvencem. Gondolkodás nélkül venném ha nem lenne egy kisebb modom.

[link]

2018. dec. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MTL : legalább 1ohm vagy feletti porlasztót használ

DL :1ohm alatti, főleg 0,6-tól lefelé.


Keress olyan tankot, amibe kapsz porlasztót 1ohm felett. Pl: Kanger subtank mini (nekem ilyen van).


Kerüld a Joyetech, Ijoy, Smok modokat.

Megbízható : Kanger(tech) , Eleaf, Vaporesso, Sigelei, vagy bármelyik DNA-s, esetleg Dani mod. Utóbbi kettő nem olcsó kategória.

2018. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Eleaf Ijust 3 vagy a 2

a 2 12.000 ft

a 2 15.000 ft

80 w porlaszto 0,15 illetve 0,2 ohm a ijust3 nal a 2ot pontosan nem tudom nezz videot az Ijust 3 rol vagy 2 rol sztem bele fogsz szeretni konnyen:D

2018. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Joyetech eVic Primo Mini. 80W-os a kategória egyik legjobb választása. Kínából kb 11.000 Ft, elektromos cigit csak onnan érdemes vásárolni.
2018. dec. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!