Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet leszoktatni...

Hogyan lehet leszoktatni valakit a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyáltalán nem az én dolgom lenne, de úgy érzem nem hagyhatom annyiban. Nemrég megtudtam, hogy az egyik osztálytársam aktívan dohányzik. Ez egy elég jó gimnázium (mi kisgimisek, nyolcadikosok vagyunk, ő 13 éves), ezért ritka, ha valaki dohányzik. Elvileg a nővére szoktatta rá, aki nem sokkal idősebb. Semmi közöm hozzá, de mégis szeretném valahogy leszoktatni, mert tudom milyen ártalmas. Nem nagyon ismerem, de nagyon gazdagok a szülei, nem hiszem, hogy tudnak róla. És fontos lenne, hogy ne tudja meg, hogy én akarom leszoktatni, mert nem vagyok valami népszerű az osztályban, ezért nem hallgatna meg. Tudna valaki segíteni? Kérlek, az olyanok ne írjanak, akik szerint semmi közöm hozzá.

2018. dec. 7. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sehogy
2018. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez magában kell hogy eldőljön.
2018. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!