Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdésnek milyen elektromos...

Kezdésnek milyen elektromos cigit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Rokonomnak szeretnék venni elektromos cigit, aki naponta kb. 1 doboz töltött cigit szív.

2018. dec. 12. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem sokat fog segíteni a válaszom, de hátha...

Én IQOS cigit szívok már 1 éve. Előtte kb napi 1 doboz normált szívtam. Elég könnyű volt az áttérés, 1 hét alatt megszoktam, azóta pedig egyáltalán nincs az a jellegzetes cigis köhögés.

Az a nagy hátránya, hogy (ha jó tudom) Magyarországon nem lehet kapni, viszont a környező országokban igen. Én Erdélyből hozatom ismerősökkel, mások Szlovákiából.

[link]

2018. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszért ez az IQOS is jó opciónak tűnik.
2018. dec. 14. 02:45
 3/5 dirtyred válasza:
100%

A legtöbb kezdő ecigis ott rontja el, hogy olcsó készüléket vásárol, vagy túl kis teljesítményűt. Ez az IQOS a nagyon buta, nagyon kezdő készülékek kategóriájába tartozik, amelyet elég hamar ki lehet nőni. Ugyanezért a pénzért már komoly készülékeket lehet vásárolni.


Cserélhető porlasztós tankot érdemes választani.


Pár modell amit vennék egy kezdőnek:

Vandy Vape Berserker MTL Starter Kit

Vaporesso Drizzle Fit

Vaporesso Orca Solo Starter Kit

Eleaf iJust 3 Starter Kit

Joyetech EGO AIO

Vaporesso Nexus AIO Starter Kit <- ez hasonlít az IQOS formájához, de megbízható gyártótól van


Olyan készüléket érdemes választani, amelyhez könnyen megoldható a pót-porlasztók beszerzése. Ezt általában 1-2 hetente érdemes és ajánlott cserélni, hogy megmaradjon a jó íz és elkerüljük az égett ízt.


Ezen a készülékek egy részét magyar oldalakról is meg lehet venni, vagy kb. fél áron kínai boltokból (fasttech, heavengifts, cigabuy).

2018. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, lecsekkolom ezeket is.
2018. dec. 20. 02:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki napi egy doboz cigit szív, azon sajnos a legkevésbé sem fog tudni segíteni az elektromos cigaretta, ezért inkább egyél neki jobb eszközt a szenvedélye űzésére.
2019. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!