Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális ez a rosszullét a...

Normális ez a rosszullét a cigitől?

Figyelt kérdés
Tegnap este elszívtam egy cigit nem sokkal utána megszédültem furán éreztem magam és rám jött a hányinger és még azóta is érzem eddig még sosem volt ilyen előtte délután is elszívtam egyet nem volt tőle semmi bajom mitől lehetett ez?

2018. dec. 14. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Normális. Ha nem bírod a cigit, akkor nem szívd.
2018. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nikotin allergiád van, ne cigizz! Szédülést, hányingert, émelygést, hasmenést okozhat. Még mentális problémákat is okoz.
2018. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne szívd. És pontot használni ér.
2018. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelez a szervezeted, hogy ne csináld. Ha egy csöpp eszed van, hallgatsz rá!
2018. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nikotin allergia? Ilyenről még nem is hallottam, amúgy eddig jól esett csak ezt a tegnapi rosszullétet nem tudom hova tenni, olyan szerencsétlennek érzem magam más elszív napi 1dobozzal és semmi baja nekem meg ennyitől is:(
2018. dec. 14. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Istenem..úgy sajnállak,de tényleg.Más bagósnak sincs túl sok esze,de neked még annyi sincsen..

Én azért a helyedben nem adnám fel,hátha a naturális szelekció utat tör magának..Mindenkinek az lenne a legjobb.

2018. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"olyan szerencsétlennek érzem magam más elszív napi 1dobozzal és semmi baja nekem meg ennyitől is:("

Tényleg, milyen szerencsétlen vagy...

Más bagósok tüdőrákosan is bagóznak tovább, úgy gyilkolják magukat, egy idő után már oxigénpalackkal tartják életben magukat hónapokon, éveken át, míg meg nem halnak évtizedekkel korábban, mint muszáj lenne, te meg... Hány éves vagy egyáltalán? Elmúltál már tíz, hogy csak ennyi eszed van? Szerinted nagyon szépek a nikotintól sárga ujjak, a megsárgult fogak, a büdös ruháid, hajad, lakásod, mindened, ami a bagó miatt undorít egy csomó embert? Inkább ezeket választod, mint azt a sokmindent, amit a nem bagózás kapcsán megspórolt pénzen vehetnél?

2018. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy az ember rosszul lesz az első cigijétől. Aztán vannak, akik nem adják fel, és rászoknak.

Hallgass a testedre, és ne gyújts rá többször!

2018. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd évekkel később ez mindennapi lesz, a mostani rosszullét csak demonstráció volt.
2018. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!