Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csinaljak cigi helyett?

Mit csinaljak cigi helyett?

Figyelt kérdés
Ugy dontottem, hogy kozel 5 ev utan, naponta egy, masfel doboz cigaretta utan szeretnem letenni vegleg. Az ot ev alatt egyszer volt 2 het kihagyasom, illetve fel napok szoval nem igazan sikerult eddig. A 2 het alatt egyaltalan nem is tudtam volna dohanyozni, mert korhazban voltam, szenvedes volt, elkepesztoen rossz volt. Azt vettem eszre, hogy sokkal jobb etvagyam volt, napi 5szor ettem, nem kis mennyiseget. Nagyon keveset eszek, olyan 60kg vagyok viszont nem szeretnem ha egy kilot is hiznek amiatt, hogy a cigi utani pangast evessel karpotolom. Mivel nem akaratombol voltam bent a korhazban ezert mikor kijottem par nap utan mar vissza is szoktam, na ezt el szeretnem kerulni mivel most sajat magam miatt szeretnem letenni egy eletre. Milyen elfoglaltsagot talaljak magamnak cigi helyett, illetve mit tegyek az ellen, hogy ne egyek tobbet? Sokkal jobb etvagyam volt, nyilvan mivel urult ki a sok szar a szervezetembol es felek tole, hogy felszedek par kilot. Jovoheten meg 5napot mennem kell suliba, lehet nagyon ingerlekeny lennek a tobbiekkel szemben ezt nem szeretnem. Varjam meg a jovohet veget es onnantol kezdjem a leszokast? Viszont akkor meg itthon leszek, csaladdal es megis nagy lenne a kisertes. Hogy kellene csinalnom? Tonkre teszem vele magam

2018. dec. 16. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
10 cigim van meg, del ota nem gyujtottam ra. Hamutalat kidobtam, huvelyt, maradek dohanyt, cigitoltot stb. mindent kidobtam mar
2018. dec. 16. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2018. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokall erősebb bagós voltam és hosszabb ideig ettem, rágtam a cigit mint te. Letettem és semmit nem változtattam az élet módomon.

Ha leakarod tenni akkor ne a kifogást keresd, hogy majd ekkor meg majd akkor.

2018. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy megy így, közel 11 órával később?
2018. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%

vegyél elektromos cigit

a nikotint, és a pöfékelést csak az pótolja, és a világon semmi bajod nem lesz tőle

két nap után kb. el is felejted, hogy valaha is bűzlő szart szívtál

2018. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tic tac-ot vettem. 2 kalória egy szem :D

Nekem bevált.

2018. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nézz animét.
2021. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!