Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mutatható ki a dohányzás?

ZsommyS kérdése:

Hogyan mutatható ki a dohányzás?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt állítja hogy leszokott a cigiről, de szeretnénk benne megbizonyosodni. Hogy lehetne egyszerűen, (tüdőszűrő stb nélkül) megállapíani hogy mikor cigizhetett utoljára? Van esetleg valami kis szerkezet erre?

Ha nincs, melyik lenne az a "bonyolultabb" lehetőség amivel ki lehet mutatni?



2018. dec. 19. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nemdohányzó közelről beszélgessen vele. Ennél jobb nem is kell...
2018. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van-e nála öngyújtó, és érezhető-e a ruháján cigiszag.
2018. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bőrét megszagolod. Ha dohányzik, akkor nikotinszagú, és kicsit szürkés is, ha erősen dohányzik.Szájszaga is van, a ruháján is lehet érezni. Rugalmatlan a bőre, ki van száradva, bár ez nem egyértelműen utal dohán, zásra
2018. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

*dohányzásra.

Van akinek besárgul a körme is.

2018. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. dec. 20. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn 3 hónapja nem dohányzom...mèg is sok kabátomban ès nadrágomban van öngyújtò ...amikor megtalálom őket nem is dobom szeretem azokat az öngyújtókat....ha dohányzol nem fogod rajta èrezni ha rágyújtott...amúgy is mièrt èrdekel hogy cigizik e.....engem is egy csomót cseszegetnek hogy jujj úgy is cigizni fogsz meg otthon tuti rágyújtasz ...ès ha ez így is lenne mi a fsz köze van hozzá bárkinek is hogy mit csinálok...ha meló helyen nem cigizek otthon meg agyba főbe ahhoz sincs hozzájuk közük....leszoktam mert már köhögtem a cigitől azèrt nem cigizek mert nekem így jó...nem azèrt hogy a kollègáknak ès a barátoknak jó legyen....
2019. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!