Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy hónapban általában kétszer...

Egy hónapban általában kétszer megyek bulizni, és akkor egy szál max kettő cigit elszívok. Nem vagyok rászokva a dohányzásra (és nem is akarok), megvagyok nélküle ez csak úgy hozzá tesz a jókedvhez. Van valaki aki így csinálja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én így szoktam rá...
2018. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék rászokni, van amikor egyátalán egyet sem szívok :)
2018. dec. 23. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A saját történetem


1 éve szívtam életem első szál cigijét. Utána 4 hónapig havi 1szer szívtam 1-2 szálat. Utána április és június között szívtam heti 1szer, néha heti 2szer, de olyan is volt hogy 2 hetig egyet sem. Jött a nyár, 2 és fél hónap alatt összesen kb 10 szálat szívtam. Szeptembertől kezdtem el napi 1-2őt szívni, de most is vannak kihagyások. Bulikon egy fél doboz is elmegy. Nem vagyok nagyon rászokva, néha eléggé kívánom, de ki tudom bírni hogy ne szívjak.

2018. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy elmesélted, én is így vagyok! :)
2018. dec. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!