Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi idő alatt lehet rászokn...

Mennyi idő alatt lehet rászokni dohánytermékekre?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét 4 nap 17 óra 43 perc és 32 másodperc.
2019. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár már az első alkalom után is mondjuk megtetszik a szédülés vagy valami, és utána már azt akarod elérni. Mennyiségtől is függ, de pár nap utàn egyre nehezebbé válik abbahagyni. Aztàn jön majd a késztetés bizonyos helyzetekben h rà kell gyújtani. Pár hét intenzív használat elég hogy szinte a teljes függőség kialakuljon. Viszont ezután minél tovább hasznàlja az illető, annál nehezebb lesz abbahagyni...
2019. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ az illető mennyire hajlamos a rászokásra.
2019. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgymond sokszor rászoktam már, de egy hónap után teljesen elmúlt a fizikai függőség. Mindig akkor szoktam vissza, amikor magam alatt voltam, de amikor összeszedtem magam és találtam motívációt, nem volt nehéz abbahagyni. Most sajnos sokat cigiztem ősztől, de egy hete vettem e-cigit. Már most sokkal jobb, nem is hiszem hogy fogok már rendeset szívni, és majd ezt is el akarom hagyni.
2019. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Victor C. ***** válasza:

A legujabb kutatások szerint a függőség kialakulása nőknek napok, vagy csupán egy-két hét, férfiaknak hosszabb; hetek.

Leszokás is aránytalan, férfiaknak rövidebb idő és könnyebb mint a nőknek.

Az oka a nemek közötti külonbségnek egyenlőre ismeretlen.

2019. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!