Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Drogozik a barátom!?

Drogozik a barátom!?

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó,hogy az a gyanúm,a barátom drogozik/füvezik.

Iskola után vett fel engem,és cigizett,de olyan furcsa szaga volt megkérdeztem,hogy miert ilyen illatu de azt mondta nem tudja.

Kicsivel később (tudom,nem szép dolog) belenéztem a telefonjába és az egyik osztálytársával voltak ilyen beszélgetési (képek(alufoliaba csomagolt valami,és alufolián ilyen méznek tűnő valami(?)) és hogy milyen,mikor vegyenek).

Nagyon megijedtem.

Tegnap rákérdeztem,tagadta.

Aztán átnéztem a táskáját es a cigi dobozba volt egy szívószál és két alufolia maradvány,amiben nem ètel volt,az biztos!

Nagyon félek.

Én 17l,ő 21f.

3 éve vagyunk egyutt.

Azt hittem sose hazudna..

Ti hogy látjátok ezt a "jelek" alapján?

Előre is köszönöm.



2019. jan. 5. 19:44
1 2
 1/17 Miss Endzsi ***** válasza:
64%
Igen használ szereket, de ez nem olyan, komoly, mint amilyennek te hiszed. Viszont, az, hogy nem őszinte veled, az gusztustalan.
2019. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem fű lesz...
2019. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Na meg 18 évesen felszedett egy 14 évest.... biztos komolyan gondolja.
2019. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, kérd meg, hogy legyen őszinte. Az meg, hogy nem komoly... Szedtem már ki az árokból kábítószer hatása alatt álló fiatalembert, szerencse, hogy csak magát törte össze. "De hát én csak füvet szívtam, amúgy jól vezetek"
2019. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Ne ülj be a kocsijába többé, ha jót akarsz magadnak!
2019. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A kocsis hozzászólás miatt jutott eszembe..

Mostanába mintha lassult volna a rekacioideje,meg nem vette eszre azt a kanyarodo felezovonalat,amit mar vagy 100x latott..

De en nem gondoltam erre,hogy ez miatt lehet..

2019. jan. 5. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor kell partnert váltani. annyi rendes srác van a világon, te miért vagy még együtt egy drogos hülyegyerekkel?
2019. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Szia, az a helyzet hogy a kérdésedre válaszolva annyit tudnék mondani, hogy 1000% hogy valamilyen szerrel él. Az is lehet hogy nem csak füvet szív a barátod. Amit ilyenkor érdemes tenned, hogy kitartasz mellette egy bizonyos ideig, mert ha ott hagynád, esélyes hogy lelkileg összetörne, és nagyobb mennyiségben fogyasztana akár sokkal durvább szereket is, amivel az egész életét tönkre tenné, ha egyáltalán megmarad az élete.


Mindenképpen törekedj arra, hogy segítségére lelj, és tegyél meg mindent, hogy leszokjon.


Ha nem megy, és már nem tudsz mit tenni, akkor ott kell hagynod. Mert a későbbiekben sem változna meg soha az ilyen ember.


Az hogy hazudozik róla az eléggé gáz dolog amúgy.

2019. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
100% hogy drogozik... Na és a szívószál... Az már nem a fűhöz kellett (kokain stb.) mondd meg neki hogy ne próbálja tagadni, úgy is tudod. Próbálj vele beszélni, de egy dolgot elmondok> ha függő, semmi pénzért nem fog neked leszokni róla. Nem 1et ismerek aki önzősége miatt az egész családja tönkre ment és lesz*rta csak jusson droghoz... Szóval addig kell leállítani amíg lehet😐
2019. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a méznek tűnő valami marihuána gyanta lehetett, (magyarul nem tudom pontosan minek nevezik, angolul "dab").
2019. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!