Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Felrobbanhat az e cigim?

Felrobbanhat az e cigim?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom e cigijét megvettem. Joyetech eGo AIO a márkája és töltő nem adott hozzá. Olvastam olyat, hogy rendes töltővel kell tölteni mert ha nem akkor akár fel is robban. Lehet hülye kérdés de van esélye, hogy felrobbanjon?

2019. jan. 10. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kinai ebayes gagyik felrobbanhatnak, ez egy egesz jó minőségu e-cigi, ha rossz minosegu toltovek töltöd nen fof felrobbani maximum tonkre megy, ezert erdemes raszanni pénzt egy ertelmes toktore, bar nem neztem utana, szerintem gyarit is tudsz hozza szerezni.
2019. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ui.: Bocsánat az elirasokert telefonról potyogok..
2019. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem fog felrobbanni :) Sima USB kábellel néhány óra alatt fel tudod tölteni- akár laptopról. Ezek ún. szabályozott kezdőszettek, így eléggé "hülyebiztosak". A szabályozatlan v. mechanikus készülékek robbanhatnak (ezekben nem beépített akkumulátor van és nem szabályozható a teljesítményük sem), de ahhoz is extrém idióta módon kell használni és terhelni az akksit.
2019. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uh köszi szépen eléggé féltem mert olvastam róla sokat hogy ha nem eredeti töltővel töltöm felrobbant de akkor felraok tölteni telefon töltővel a konnektorba jó ha bedugom nem? Vagy számítógépbe? Ui: bocs a tudatlanságomért
2019. jan. 11. 07:41
 5/11 anonim válasza:
Igen, úgy jó lesz :) Telefontöltőről és számítógépről is. Eredetileg is csak egy sima USB kábel van a dobozában, nincs hozzá extra töltő.
2019. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenem van, amire figyelj még, hogy lehetőleg 70 %-os PG folyadékot használj vele, mert a sűrűbbtől 4-5 ml után el fog tömődni a porlasztó és égett karamell íze lesz.
2019. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tippet. Az lenne még a kérdéeem, hogy mitől van az hogy amikor szívom néha jön ki egy kis liquid is? Én arra gyanakszok, hogy nem csavarom elég jól rá a,tetejét ez létezik? Mivel még menne lentebb csak utánna vissza is jön. ( próbáltam érthetően magyarázni remélem az)
2019. jan. 11. 23:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz hogy ha félrekapna a menet ne tekerd úgy rá. A porlasztó meg köpköd, ez ilyen, lehet venni hozzá olyan szipkát, amiben van egy csiga és az felfogja.
2019. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha félre kap a menet és úgy tekerem lehet valami nagyobb baja?
2019. jan. 13. 00:19
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha a menete félrekap, akkor nem is tudod rátenni rendesen, úgy ne használd. Én csak azzal a szipkával használom, aminek a belseje csavaros, ezt amúgy adják hozzá az eredeti dobozban, más megoldás nincs arra, hogy ne menjen a szádba a liquid.

Én 2 éve 50-50 arányú liquiddel használtam, de jobb a nagyobb PG arányú amúgy.

Töltő nem is kell hozzá, minek? A sima mikro USB-s kábelt akármelyiket használhatod hozzá. Az eredeti csomagban is csak az van, hálózati töltő nincs hozzá.

2019. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!