Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor lesznek végre komolyabb...

CasperInfoFan kérdése:

Mikor lesznek végre komolyabb problémák ebből?

Figyelt kérdés
Rendszerint 2 doboz cigit elszívok 1 nap ha nincs cigim átlagban csikkezek és mivel dobozos cigit szívok síma irodai papírból szívom el a csikkes dohányt... Van amikor szivarkázok is... Nincs túlságosan élni kedvem és várom az eredményét... Átlagban napi 1 cigit már füzet vagy irodai papírból szívok csikkesen.. Nem az érdekel hogy tekerjem leszokni sem akarok... A tekerős dohányt meguntam mert akkor mindenki tarhál hogy had tekerjen anyád... Én már leraktam egy pár drogot szerintem kijár nekem a cigaretta pláne hogy én a heroinista nővérem miatt igen dúrva társaságban voltam már 16 évesen a fecsisek mellett... Szivem szerint kinyírnám magam de félek hogy bevisznek a pszihiátriára... Ott bent nem lenne cigim mivel nincs senki aki látogatna..

2019. jan. 13. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Miért akarod feleslegesen terhelni az egészségügyet ?
2019. jan. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajlamtól is függ. Nagymamám 14 éves kora óta cigizet, 70 évesen diagnosztizáltak nála tüdőrákot vastagbél áttéttel. Kivettek egy darabot a tüdejéből, a vastagbelének egy részét is eltávolították és a széklet ezután egy kis tasakba ürült. Még 10 évet élt, az utolsó két évében kiújult a betegség és szegénykém már nem tudta ellátni magát, szinte csak feküldt egész nap, fürdetni és pelenkázni kellett, a végén nagyon durva fájdalmai voltak de a gyógyszertől nem kapott rendesen levegőt.
2019. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Sokára a cigi lassan és csúnyán öl...az alkohol gyorsabb....a vonat mèg gyorsabb
2019. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!